I nieoficjalny zlot fanów Metallicy na Pomorzu Gd. (1) Pragne poinformowac, iż zlot fanów Metallicy - "Metallica Władcy Północy"... Docent warsztaty ceramiczne (2) Witajcie! Jeżeli ktoś ma jakieś namiary, informacje o warsztatch... coty Bajeczka o Unii dla niegrzecznych dzieci (2) 13 lat temu pewien mężczyzna zaręczył się z pewną kobietą. On - silny, zawsze... baba jaga
Szukam pracy!!! (2) Uczciwy,wesoły,pracowity,zdrowy,zadbany,grzeczny 18-latek podejmie prace w... Wojtek Halo (1) Poszukujemy perkusisty z własnym sprzętem do zespołu heavy metalowego. Próby... Ichał graficy/rysownicy poszukiwani (1) poszukujemy grafików/rysowników do pisma literackiego z 3miasta. pismo... mwww IRLANDIA - porśba (1) Witajcie. Założyłem prywatne forum na stronach gazety o IRLANDII. Oto adres:... wyspiarze Kurs Prawa jazdy (1) Mam zapytanie czy zna ktos jakas dobra firme, przeprowadzajaca kurs na... VoyTEC WARSZTATY Z LITERATURY W INTERNECIE (1) cześć, chciałbymz organizowac duże warsztaty z literatury (ogólnie... mwww KOCHAJĄCY MYŚLEĆ,CIEKAWI ŚWIATA, Ludzie o Filozoficznym Duchu - ODEZWIJCIE SIĘ (4) Tak, studiuję sobie w tym Gdańsku, miejscu o co nie miara bogatej... Free Mind Zdjęcie osiedla Olimp w TVN Meteo (1) W konkursie "Widok z mojego okna" w stacji TVN Meteo startuje zdjęcie z tęczą... notman SIEĆ OSIEDLOWA PRZYMORZA (5) Jak chcecie mieć stałe łacze i osiedlówke na PRZYMORZU radze - MIROnet... Anonimous UWAGA!!! KRADZIONY LAPTOP (1) Dziś w nocy , z mojego domu w Gdańśku, skradziono laptopa HP OmniBook XE3... Dudi szukam info o chelmie, help pliz (1) Bardzo potrzebuje jakichkolwiek informacji o Chełmie. Mam na srode napisac... bizqp Zapraszam młodzież na obóz koszykówki (1) :D www.elab.pl/oboz spojnia ZLOT 3M capri&taunus&grania& i inne (1) WITAM PADŁĄ PROPOZYCJA ZORGANIZOWANIA SPOTKANIA (ale rym) PRZED S(P)(T)RING... SKUN TRÓJMIASTO PRZECIWKO WOJNIE! (1) Kolejny cotygodniowy przemarsz TRÓJMIASTO PRZECIWKO WOJNIE!. Zróbcie... RSA Barter: Kto z Trójmiasta zechce zaopiekować się psem i kotem? (1) Kto z Trójmiasta zechce zaopiekować się moim sympatycznym psem i kotem u... W potrzebie Poszukujemy webmastera ! (1) Poszukujemy odpowiedzialną osobę do stworzenia trojmiejskiego serwisu... balc meczyk z Węgrami (1) hej kibice(cki):) Też myślicie, że z Węgrami sobie poradzimy? Szkoda, że jest... Ramion