Dyrekcja - opinia (1) Odnosząc się do wiadomości P. Moniki Szanowna Pani Moniko, Z wielka... Dyrekcja Monika - opinia (1) jestem niezbyt zadowolona z tego miejsca, dlatego skorzystałam z możliwości... Monika Milena - opinia (1) Córka uczęszcza od 4 lat, jesteśmy bardzo zadowoleni. Zwłaszcza Pani Marta z... Milena
Polecam (1) Syn chodzi 5 miesiąc i do chwili obecnej jesteśmy bardzo zadowoleni ! Dziecko... mama Rozsądna cena i zadowolone dzieci (1) Uśmiechnięte dzieci, które nie chcą wracać do domu a rano chętnie idą do... Mateusz Bardzo fajne przedszkole! (1) Jestem zadowolona z przedszkola Horyzoncik, a moje dzieci uwielbiają tam... Basia PRZEDSZKOLE HORYZONCIK - NIE POLECAM !!! (6) Pani Dyrektor - totalna porażka, kompletny brak umiejętności grzecznej i... Agnieszka Grupa 1+ (1) Moim zdaniem , przedszkole ma fachowców w swojej dziedzinie. Dzieci są zawsze... rodzic POLECAM (1) Zupelnie nie moge zgodzic sie z opinia negatywna tego przedszkola! moja... mama REWELACJA! PRZEDSZKOLE O BARDZO WYSOKICH STANDARDACH PRACY (1) Fachowa opieka, wykwalifikowany personel. W przedszkolu panuje ciepła, domowa... Joanna ŚWIETNE PRZEDSZKOLE! (1) Mój synek uczęszcza od ok 2 lat do oryzoncika do grupy 1+ (najmłodzszej) i... Basia Polceam!!! (1) Polceam!!! Magdalena Grupa 1+ (1) Wszystkim rodzicom, polecam przedszkole Horyzoncik!!! Mój synek uczęszcza do... Magdalena Polecam gorąco! (1) Polecam gorąco wszystkim rodzicom oddanie swoich maluszków do grupy... Ania Placówka z prawdziwego zdażenia (1) Przedszkole położone w spokojnej okolicy z pięknym placem zabaw. Ogromne... Mama 5 latka Grupa I+ (1) Jestem mamą dwuletniego chłopca, który uczęszcza do tego przedszkola od ponad... Spokojna mama Grupa 1+ (1) Patrzę na opinię, która została ostatnio dodana. Drodzy rodzice. Faktycznie... mama Beata - opinia (1) Bardzo miła kadra pedagogiczna oraz personel. Przedszkole ładnie położone,... Beata Polecam grupę przedprzedszkolną 1+ (1) Szanowni rodzice .Moja malutka córeczka od września zaczęła chodzić do grupy... M Przedszkole z prawdziwego zdarzenia (1) Mimo różnych opinii krążących wokół przedszkola trzeba zaznaczyć, że jest to... Nowa mama