Wesele Hotel Kiston (1) Ze szczerego serca polecamy Hotel Kiston! Przeżyliśmy tu najpiękniejszy dzień... I&K Idealne Wesele (2) Nie mamy słów, aby wyrazić jak wdzięczni jesteśmy. Mieliśmy tam swoje... Aleksandra Werner Rewelacyjna Pani Maja gorzej z menadżerem hotelu (1) Pani Maja jest po prostu rewelacyjna i szczerze powiedziawszy nie wiem po co... KM
Hotel Kiston - Wesele 19.08.2016 (1) Jesli ktos planuje swoje wesele to szczerze i z calego serca polecam... Piotr&Magdalena Wesele jak Marzenie! (1) Z całego serca polecamy Wszystkim Hotel Kiston! To wspaniałe miejsce, mające... Asia i Arek Wesele ? Tylko w Kiston !!! (1) Z czystym sumieniem polecam to miejsce na wesele, jakikolwiek event bądź... Michał Kiston wesele (1) Wesele zorganizowane przez hotel - rewelacja, jedzenie przepyszne, Pani Maja... Martyna i Arek Wesele w Kistonie (1) Serdecznie polecamy to miejsce do zorganizowania bajecznego wesela, brakuje... Malwina Wesele kiston (1) Kochani gorąco polecamy i dziękujemy. Mieliśmy wymarzony ślub polsko... Jagoda Wesele marzeń 14 maj 2016 Magda i Jarek (1) Serdecznie dziękujemy hotelowi Kiston i całej jego obsłudze za przygotowanie... Magda Wszystko bylo jak w bajce !!! Brawo Kiston !!! (1) W hotelu Kiston 7.05.2016 r odbyl sie nasz slub. Byl to najtrafniejszy wybor... Marika i Mateusz Czapp Kiston - kaszubski raj (1) Jeżeli ktokolwiek chciałby spędzić urokliwy czas na Kaszubach, to z pełną... MARIA ZDECYDOWANIE NAJ... ! ! ! (1) Po wielu długich i żmudnych poszukiwaniach odpowiedniego miejsca na ten... Alicja i Kuba Najlepszy wybór (1) Polecamy wszystkim hotel KISTON jako miejsce realizacji najważniejszego dnia... Paulina i Darek Ślub w Kistonie. (1) zdecydowaliśmy się zorganizować wesele w Hotelu Kiston. bardzo pomocna... Grzegorz & Jola Hotel Kiston (1) Wszystkim osobom szukającym lokalu o wysokim standardzie, bogatym menu,... Jacek Chiński mur (1) Dla mnie te złocone lampy, freski na ścianach, ogrodzenie jak chiński mur to... Zorka Wesele 11.10.2014 (2) My Mielismy nasze Wesele w Kistonie i jestesmy bardzo zadowoleni. My jestesmy... Jenny HOTEL NA SZÓSTKĘ! (2) Hotel Kiston to miejsce, z którego można nie wychodzić przez tydzień i ciągle... Waldek Pakiet Zimowy dla rodziny - strzał w dziesiątkę :) (1) Miałem przyjemność skorzystać z oferty Pakiet Zimowy, aby w czasie ferii... Marcin