I Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Sopot, Książąt Pomorskich 16/18

Gosc - opinia (1) Chodziłem do gimnazjum kiedy jeszcze było. Okres zawirowań. Nie wspominam... Gosc Prawnik - opinia (1) Jestem absolwentką tej szkoły. Ukończyłam ją 25 lat temu. Bardzo miło... Prawnik Kamila - opinia (1) Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Nauczyciele super, podejście spoko,... Kamila
Ja mega lubie tą szkołe (1) ZSO 1 w Sopocie to bardzo fajna szkoła. Czasami nie ma papieru w toaletach... $$$$ Nie marnuj się tutaj (1) Jedyne co z niej wyniosłem to to, że twoje zdanie jest warte tyle co papier w... Nie marnujcie się tutaj Najgorsza szkoła w Trójmieście (3) Witam, Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że szkoła to totalne dno!... Miraim Dobra szkoła (2) To szkoła, w której uczyła się moja córka, studiująca obecnie na renomowanej... doublemama Genialnie (1) Po zmianie dyrekcji, szkoła zmieniła się diametralnie. Jest teraz o wiele... Siubudupu Szkoła, do której zawsze chce się wracać. (1) Jak najbardziej polecam szkołę. Byłam, jestem i będę związana z nią... Olka09 polecam (1) Ukończyłam liceum i w zasadzie jestem zadowolona, wiadomo wszystko ma swoje... Kobieta Opinia Szkoły (1) Właśnie uczęszczam do tej szkoły i myślę,że wybór tej placówki był... Farmaceuta Szkoła jest godna polecenia :) (1) Jestem zeszłoroczną absolwentką i szczerze polecam! Poziom nauczania jest... Absolwent liceum (1) Nauczyciele bardzo przykładają się do zajęć tak aby były ciekawe dla uczniów. xyz polecam (1) Szkoła dobra,nauczyciele najlepsi.Jestem absolwentka i dostałam sie na te... x Jako wyjście awaryjne okej, godne polecenia tylko ze względu na języki (1) Szkoła owszem, ma swoje atuty jednak pare poważnych wad nad którymi lepiej... wolałbyzapomnieć Liceum (1) w szczególności chciałabym zwrócić uwagę na grono prgagogiczne. Ich sposob w... Oliwia Nie polecam (1) Uczę się w tej szkole od jakiegoś czasu. Mamy specyficzną dyrekcje, szkoła... Xyz Nie polecam tej szkoły (1) Witam, Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że szkoła to totalne dno!... Marta gimnazjum i liceum (1) nie polecam za żadne skarby, zarówno gimnazjum jak i liceum na niskim... xyz 3 razy nie (1) nauczyciele w ogole nie motywują do nauki, a uczniowie przyjmowani do tej... absolwent