marysia - opinia (1) Klasy przepełnione, po 36 osób, szkoła nie ma tyle miejsca, do toalety nie... marysia A - opinia (1) Mnóstwo wyjść, wycieczek, dni tematycznych. A Gosia - opinia (1) Godna polecenia. Świetna Pani Dyrektor. Gosia
L - opinia (1) Jestem zeszłoroczną absolwentką. Szkoła ma wysoki poziom nauczania. Byłam... L tadeusz - opinia (1) znakomite liceum, wspaniali nauczyciela i atmosfera, liceum z historią tadeusz Oliwia - opinia (1) Dwójkę skończyłam rok temu i jestem bardzo zadowoloną absolwentką.... Oliwia Mushroom - opinia (1) Jestem tegoroczną absolwentką II LO. Szkoła bardzo dobrze przygotowała mnie... Mushroom Arek - opinia (1) Jestem absolwentem te szkoły, nie mogę narzekać, ani na kadrę, ani na... Arek Tragedia (3) Beznadziejny poziom nauczania,nie sprawdzanie prac, niski poziom wyposażenia,... Uczeń Mateusz - opinia (1) Świetna atmosfera, bardzo dobre przygotowanie do Matury. Mateusz Nie polecam. Niski poziom kadry. Uczysz się sam. (1) Niestety jako jej ubiegłoroczny absolwent- nie polecam. Jakub Bardzo dobra szkoła (1) Polecam każdemu Dddr Bardzo fajna szkoła (3) uczę się w tej szkole i szczerze mowiac uwielbiam tą szkole ponieważ panuje w... Xxx rodzic (2) Jako rodzic jestem bardzo zadowolona,że moje dziecko dokonało wyboru dalszej... rodzic NIE WYBIERAJCIE BIOL CHEMU (1) Poleciłbym tą szkołę jedynie pod kątem klasy prawniczej,ale nigdy w życiu dla... Porażka Dno dno i jeszcze raz dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Jacy nauczyciele taka szkoła, Najlepszym dowodem ,,jakości'' tej placówki... b.r. Tylko nie II lo !!! (5) Ta szkola to masakra ! Nie bede sie rozpisywac, poziom dno plus pan T. od... absolwentka Takie sobie liceum, przeciętne - lepsze od XIV, gorsze od X (1) Kiedyś to było bardzo dobre liceum, ale kadra nie pracowała nad utrzymaniem... Jan Czy warto.. (6) Zastanawiam się nad pójściem do II.. czy ktoś z Was mógłby mi napisać... Niezdecydowana Raczej NIE (2) Owszem, Dwojka jeszcze sie miesci w pierwszej piatce najlepszych liceow w... Malwina