szkoda - opinia (2) Szkoła w tym roku zmieniła się bardzo na minus. Przez ostatnie dwa lata było... szkoda Ehh (1) Mając swoje zdanie o swoich nauczycielach i znając zdanie znajomych z innych... Kobieta Świetna szkoła! (1) Po miesiącu przebywania w tej szkole dzień w dzień mam już wyrobioną swoją... Anonim
Polecam (1) W rankingach, szkoła nie zajmuje najwyższych pozycji. ALE!!!!! Szkoła to nie... absolwentka Na bogato!super szkoła:) (1) Naprawdę naukę w 3LO w Sopocie uważam za najlepszy czas w życiu! Dostałam się... Kasia Niekwestionowany zwycięzca! (1) Chociaż każdy z nas jest młody to go starym wikiem zwą! W myśl morskiej... Natalia Świetna szkoła ! (1) Jestem absolwentką III LO w Sopocie i jedynie co mogę powiedzieć to to, że... Aleksandra Nie polecam (2) 3 LO w Sopocie jest jednym z najgorszych liceów w Trojmieście. Dobrych... Luki tylko III LO (5) Witam wszystkich przyszłych adeptów szkoły na Brodwinie! Liceum wymiata!... Karol Bardzo niskie progi. Szkola dla malo zdolnych lub...Leniwych :) (1) Co by nie pisac w SLO byly mega niskie progi. Bynajmniej w 2016. Od nas z... Adam ODRADZAM! (4) Jedynym atutem szkoły jest jej wygląd. Zadbane wnętrze, od niedawna bardzo... agron Jestem prawie zadowolony (1) Szkoła świetna, nauczyciele dają rade - no może po za jednym (a konkretniej... 123 3lo (1) Mila atmosfera szkola ktora na pewno zapamieta sie na lata , wielkim plusem... Rybka Polecam! (1) Szkoła do której nie tak trudno się dostać, a efekty nauczania często... Rafał Ś. bardzo dobra szkola (2) Szkoła daje dużo możliwości, najróżniejsze konkursy, praktyki oraz częsta... Maturzystka Polecam !!! (1) Klimat wspaniały, nauczyciele poza kilkoma wyjątkami są dobrzy i pomocni. W... mama Karola kłamliwa dyrektorka (1) Dyrektorka tej szkoły oczernia bezpodstawnie nauczycieli matematyki oraz ich... absolwentka Polecam (1) Naprawdę fajna szkoła, miła atmosfera, nauczyciele spoko, tylko mogłoby się... ZUZA Dość przeciętna szkoła (1) Na wstępie powiem, że opinia jest moja, subiektywna, każdy może mieć inną -... Gall Anonim Studniówka 2016 (1) http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/zdjecia/9296898,studniowka-2016-iii-lo... studniówla