III Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Topolowa 7 (Wrzeszcz)

nie znam po tej szkole żadnych fajnych osób (1) nie polecam, zbyt przereklamowana, a jak dla mnie liczy się klimat i dobra... opiniotwórczy 28 lat temu skonczylem ta szkole (1) kiedys to byla bardzo dobra szkola,nauczanie na wysokim poziomie.chodzilem do... absolwent Stracony czas (1) Szkoła przereklamowana, jeśli nie pójdziesz do klasy o profilu IB, nie masz... Absolwent
Najlepsze LO w Gdańsku (1) Doskonala kadra, wysoki poziom, nie tylko przygotowanie do matury, ale i... Lly Mieszane uczucia (1) Szkoła z historią i fantastycznym klimatem, ale poziom nauczania pozostawia... Absolwentka procenty (7) Mam pytanie od ilu procent w tej szkole jest ocena dopuszczająca, dostateczna... ciekawski Nie polecam!!! (1) Jedynym sposobem na 100% zdawalność matury w tej szkole to niedopuszczanie do... Goya świetna szkoła, polecam też klasę hiszpańską! (1) Jestem w klasie hiszpańskiej i muszę powiedzieć, że bardzo mnie dziwią... p. ja - opinia (1) Szczerze mówiąc poszłam do Topolówki, a dokładnie do klasy hiszpańskiej, bo... ja Pytanie w zwiazku z jedna z klas (2) Jestem zainteresowana jednym z profili w III,a mianowicie klasa A dwujezyczna... Zainteresowana POLECAM ! (1) Bardzo polecam tę szkołę wszystkim ludziom, którzy chcą spędzić 3 bardzo... gda. Nie jest źle (1) Nie było źle, czasem śmiesznie, czasem beznadziejnie, ale szło przeżyć. Za... Zgadnijcie :D Fakty i mity. (1) Przez trzy lata nauki w tej placówce praktycznie nie skalałem się jakąkolwiek... Filip Wspaniała szkoła! (1) To wspaniała szkoła dla wszystkich młodych ludzi, którzy chcą się rozwijać.... uczeń 3 zmarnowane lata (3) Kto w wieku 15 - 18 lat ma psychike nastolatka, niech trzyma sie od tej... Kamil JaJaJa - opinia (1) Ogólnie szkoła jest przyjazna. Z nauczycielami da się załatwić dużo spraw,... JaJaJa Na tak (1) Kiedy rok temu wybierałam szkołę, nie byłam przekonana co do topolowki.... nouri Polecam ;) (1) Kompletnie nie zgadzam się z poniższym komentarzem. Może topolówka zmieniła... przereklamowana (1) jak w temacie kali Super szkoła! (1) Nie wiem o co chodzi przedmówcom, którzy najwyraźniej mają przerost ambicji... Ivo 1h