INFINITY Med / ESTETIC time

Medycyna estetyczna

Gdańsk, al. Jana Pawła II

Tylko tutaj! (1) Odwiedziłam już wiele gabinetów tego rodzaju na terenie Trójmiasta, ale ten... Agnieszka Rewelacja (1) W pełni profesjonalna i miła obsługa. Wspaniały gabinet do którego wrócę... Darek Hifu byłam i polecam (3) Byłam na zabiegu o którym wiele czytałam i nie wierzyłam że bez operacji... Gabriela
Pani Doktor serdecznie dziękuję. (1) Nie sądziłam że mój wielki kompleks podkrążonych oczu można załatwić na... Magda Już od wejścia widać że lekarzowi zależy na komforcie pacjenta (1) Wrażenie jest pozytywne już po przekroczeniu progu gabinetu, dbałość o detale... K.Waloch Zadowolona :) (1) Jestem oczarowana Panią Doktor. Wspaniałe podejście do pacjenta, bardzo duże... katarzyna Piękne usta (1) Jeżeli chcecie robić usta to tylko u pani doktor, piękne, naturalne, a co... Monika Polecam (1) Ja Pani doktor zawdzięczam w końcu piękną skórę na twarzy bez szpecących... Malgosia Super Polecam (1) U Dr Cimaszkiewicz likwidowałam zagłębienia wokół oczu co dawało zmęczony... Ania ciężko ocenić (1) Zacznę od tego, że Pani doktor jest miła, dba o pacjenta i ma z nim naprawdę... kobieta Powieki (1) Polecam Panią doktor, bezoperacyjnie poprawiła moje powieki i nareszcie się... Zadowolona Pacjentka POLECAM :) (1) Szczerze polecam! Miałam robioną korektę nosa u Pani Doktor oraz wypełnienie... Karolina Plexr niesamowity efekt (1) Byłam na zabiegu urządzeniem Plexr i jestem pod wielkim wrażeniem efektu.... o.kacprowicz Super Lekarz !! (1) Bardzo profesjonalna z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Byłam na... zadowolona SUPER !!! Usta Rewelacja (1) Polecam Panią dr Cimaszkiewicz, jest wspaniała, cierpliwa i pełna pozytywnej... Marzena :) Super efekt (1) Koleżanka poleciła mi Panią doktor Cimaszkiewicz bo chodzi do niej od kilku... Ania Naturalnie i pięknie (1) Efekt zabiegu utrzymuje się już bardzo długo dlatego postanowiłam polecić... k.p szczerze polecam (1) szczerze polecam Dr.Iwonę jest fantastycznym facchowcem i wspaniałym... monika Profesjonalizm i rewelacyjne efekty po zabiegu (1) Chciałabym z całego serca polecić Panią doktor Cimaszkiewicz. Byłam w kilku... Agnieszka Nowy gabinet (1) Byłam w nowym gabinecie Pani doktor który mieści się w Straszynie i muszę... pacjentka