Odradzam !! - opinia (2) Moje osobiste doświadczenie : firma zleca prace niesolidnym... Odradzam !! Łapiński Mariusz - opinia (3) Dramat. Odradzam i ostrzegam!! Trzymajcie się z daleka! 5 miesięcy po... Łapiński Mariusz Zbudowali mój mały raj na ziemi. (1) Wszystko bez problemowo. Świetna obsługa i jakość wykonanych usług. Cały dom... Natalia
Szczerze polecam (1) Miałam dużą przyjemność pracować nad projektem mojej łazienki z Panią Agatą... Magdalena super (1) współpracujemy już przy któryms projekcie z rzędu i zawsze współpraca... agnieszka Nasz nowy dom (1) Jestem bardzo zadowolony z domu, który niedawno odebrałem - efekt końcowy... Julian Aranżacja wnętrza i wykonanie projektu (1) Firma godna polecenia. Projekt wykonany perfekcyjnie wg. naszych oczekiwan.... P. Mlynarczyk Rzetelny wykonawca (1) Rzetelny wykonawca, fachowo i czysto wykonujący prace, zwraca uwagę na... Jakub Miciński Naprawdę dobra współpraca! (1) ITO Design zaprojektowali i wykończyli mi kuchnię. Naprawdę dobra robota.... Kasia jesteśmy na tak- firma godna polecenia (1) Ekipa Ito Design zajmowąła się wykończeniem naszego mieszkania. Wszystko... kacper i agnieszka Aranżacja i wykończenie 83 m mieszkania (1) Indywidualne podejście do klienta , bardzo dobra ekipa budowlana ( ukłony dla... ania K Pełen profesjonalizm w każdym celu. (1) Nasze mieszkanie wykonywane było przez firmę ITO z ogromnym zaangażowaniem.... Dorota i Krzysztof Profesjonalnie, kompleksowo i terminowo (1) Firma ITO design wykonała projekt mojego mieszkania i zrealizowała go w... Janusz Piotr - opinia (1) ITO Design realizowało w moim nowym mieszkaniu szereg prac - elektrykę z... Piotr Wykończenie na najwyższym poziomie (1) Fantastyczny projekt uwzględniający wszystkie atuty mieszkania, wiele... Aleksander profesjonalnie (2) Firma bardzo profesjonalna i fachowa .Wszystko załatwia od a do z człowiek... Robert ZADOWOLENI (1) Polecamy! ItoDesign wykończyło dla nas cały dom. Jesteśmy bardzo zadowoleni.... Diana i Piotr Ito Design:) Polecam gorąco! (1) Wspaniały kontakt z panem Filipem. Projekt i wykonanie w sposób idealny:).... Marzena Moja ocena (1) Juz mija drugi miesiąc jak mieszkamy w nowo urzadzonym mieszkaniu. Projekt i... Ewa ITODesign-Polecam!!! (1) KOMPLEKSOWE wykończenie POD KLUCZ w sposób fachowy,rzetelny,zgodny z... Lusia