Łukasz - ocena (1) Ceny, obsługa, naprawa - wszystko ok. Łukasz Zdzisław - ocena (1) jako osoba ktora nie ogarnia za bardzo komputerow i tak dalej stwierdzam ze... Zdzisław Igor - ocena (1) Po prostu rzetelna firma informatyczna, która przykłada się do swojej pracy i... Igor
Magdalena - ocena (1) Pełen profesjonalizm, szybko zrealizowana naprawa, obsługa klienta na wysokim... Magdalena Anka - ocena (1) Po wizycie w serwisie moj laptop w koncu przestal wariowac - juz nie... Anka Izabela - ocena (1) Po wizycie w serwisie mój laptop działa znacznie szybciej. Szczerze... Izabela Patryk - ocena (1) Miałem do czynienia z wieloma serwisami komputerowymi bo sam niestety nie... Patryk Kamil - ocena (1) Długo szukałem takiej firmy informatycznej, która będzie oferowała... Kamil Małgosia - ocena (1) Zdecydowanie polecam - serwisanci ITvip wyratowali mi komputer po zalaniu. Małgosia Adam - ocena (1) Pierwszy raz korzystałem z usług tego serwisu i jestem bardzo zadowolony. W... Adam Konrad - ocena (1) Niezależnie od problemu komputerowego - serwisanci ITvip zawsze uratują... Konrad Szymon - ocena (1) Pomocna obsługa, profesjonalna i skuteczna naprawa, dobre ceny jak na obecne... Szymon Jakub - ocena (1) Polecam zdecydowanie - mili serwisanci, niezłe ceny i przede wszystkim szybka... Jakub Julka - ocena (1) Miałam w laptopie całą kumulację problemów i mimo to - serwisantom ITvip... Julka Bartek - ocena (1) Zdarzy mi się mieć jakieś sprawy informatyczne do załatwienia i wtedy wybór... Bartek Kuba - ocena (1) Żadna inna ocena nie mogła się pojawić - oczywiście daję 6/6. Szybko... Kuba Robert - ocena (1) Kupiłem w ITvip komputer, którego używam już od kilku miesięcy i jestem z... Robert Żaneta - ocena (1) Miałam problemy z laptopem marki Apple - Macbook Air. Mój najbliższy serwis... Żaneta Ewelka - ocena (1) Co tu dużo pisać - najlepszy serwis komputerowy w Gdańsku. Ewelka Kacper - ocena (1) Korzystam z usług ITvip o kilku miesięcy i oceniam te współpracę zdecydowanie... Kacper