Modernizacja laptopa (2) Serdecznie polecam. Mój nowy laptop Lenovo Ideapad 100-15ibd pracował... Paweł Polecam (2) Szukałem serwisu, w którym mógłbym naprawić swój komputer. Niestety, w... Dariusz Szczerze polecam :) (1) Jako że jestem niezdarą, odwiedzam ten serwis dość często. Ostatnio, zalazłem... Marcun
Super, polecam! (1) Serdecznie polecam. Serwisant nie tylko szybko poradził sobie z naprawą, ale... Krzysiek wyjątkowo polecam (1) Pan Patryk uratował mój komputer. Dodatkowo usprawnił go i działa jak nigdy... Karolina Naprawa Lenovo (1) O tym serwisie dowiedziałem się od mojego szkoleniowca z języka angielskiego... Tomek Polecam (1) Bardzo miły Pan szybko rozwiązał problem . Żaneta Polecam (1) Pan Patryk solidny fachowiec i sympatyczny człowiek, serwis wybrałam kierując... mloda27 Świetny serwis (1) Dzisiaj skorzystałam z usług tej firmy. Mój laptop nagrzewał się i buczał już... Marta Polecamy (1) Sprawnie i kompleksowo wykonana naprawa. Polecamy. nadzorbudowlany.info.pl Polecam (1) Szybka i sprawna pomoc z zalanym laptopem. Mokebe Ze szrota w działający komputer (1) POLECAM!!! Pan Patryk dostał do naprawy komputer z którym nie poradził sobie... Maciej hp Polecam, serwis iTVip, gwarantuje fachowośc i rzetelnosć! (1) Polecam Pana Patryka, jego wiedza i umiejętności są na bardzo wysokim... Klientka Idealny serwis komputerowy (1) Jestem zaskoczona jakością i szybkością naprawy komputera. Życzliwość wobec... Krystyna Szybki serwis! (1) Przed samym wyjazdem zalałam klawiaturę do laptopa. Na drugi dzień laptop był... magdalena Szczerze polecam!! (1) Pan który naprawiał mi komputer, rzetelny, solidny i miły. Chętnie... Gosia Gorąco polecam! (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa! Naprawa w błyskawicznym tempie! Ponadto... Monika Polecam!!! (1) Szczerze polecam ten serwis. Obsluga fachowa,rzetelna i tania.Pan ktory... Mario Polecam! (1) Szybko i sprawnie wykonana usługa. Przy okazji porady dotyczące dbania o... Klient