Idealny podkład

Dziewczyny pomóżcie! Jak dobrać idealny podkład? Nie mam na myśli koloru, bo z tym sobie radzę bez problemów. Polećcie mi markę. Coś, co będzie idealnie kryło, cera będzie matowa i utrzyma się przez kilka godzin. Testowałam już różne podkłady i za każdym razem odnoszę wrażenie, że wszystkie bledną na mojej twarzy już po 2-3 godzinach i trzeba poprawić makijaż. Polećcie mi taki podkład, który nie będzie uczulał (odpada AA o dziwo), i który będzie dostosowany do bardzo jasnej karnacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

@Nola ja mam mega jasną karnację i idealny podkład odkryłam kilka miesięcy temu dzięki próbce ,która dała mi przyjaciółka. Dodam,że mam tak jasną karnację,że na słońcu się raczej smaże a nie opalam:) i nigdy mi skóra nie brązowieje.
Podkład jest z Pharmaceris - delikatny fluid intensywnie kryjący o przedłuzoonej trwałości SPF 20 , ja mam kolor IVORY 01.
Dostępny tylko w aptece,ja kupiłam go w aptece w Leclerc na Przymorzu bo tam mi najbliżej, pojemność 30 ml/ 37 złotych.
Dotychczas nie miałam lepszego, mam skórę mieszaną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

Maybelline Dream Matt podkład w musie. cena ok 45 zł.Niezawodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

burjuaris - cena ok 50 zł. Dostepne w super-Pharmie. Podkład wydajny w 100 %, bo ma tłoczek i nic się nie marnuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

Polecam L'oreal jest naprawdę kryjący i wart swojej ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

Revlon Colorstay SoftFlex- jest w wersji do cery suchej/normalnej i tłustej. Dla mnie jest zdecydowanie najlepszy, a mam cerę raczej suchą, problematyczną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

Max Factor Lasting Performance-bardzo dobry, bo długo utrzymuje matową cerę, a przy tym jest duży wybór odcieni i nie ściera się zbyt szybko.
Mam do sprzedania odcień 102(dla Ciebie pewnie za ciemny), ważny jeszcze długi czas, nieużywany-kupiłam w promocji 2 opakowania i nie trafiłam z odcieniem. Mogę oddać tanio! kasia.cz4@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

A ZA ILE ?? Kasiu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

Polecam ISA DORA, marka ma szereg odcieni, o różnych konsystencjach. Często stosuję je do makijaży dziennych w swojej pracy. Pamiętaj by nie wybierać podkładów rozświetlających, jeśli chcesz by utrzymały się dłużej na Twojej skórze. Beztłuszczowe też będą lepsze. I sprawdź odcień na szczęce/kości rzuchwowej zanim kupisz. Tak, by jego odcień był zbliżony do Twojej skóry. Aha, nie bez znaczenia mam też przygotowanie cery. Bo jeśli uzyjesz nieodpowiedniego produktu do przygotowania cery przed nałożeniem podkładu, wówczas też podkład będzie się ścierał. Mleczko/tonik/krem nawilżający - odpowiedni do skóry. To podstawa dobrego makijażu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

też szukam idealnego podkładu, niestety jeszcze nie znalazłam.. tak czy inaczej pamiętaj o nałożeniu najpierw bazy - make up sie bedzie trzymał dłużej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

hej,
ja polecam podkład Dermiki True Magiq Anti Shine - u mnie sprawdził sie idelanie - odkąd zaczęłam go używać różnicę zauważyły koleżanki z pracy (i nie tylko)...bardzo wygładza cerę - dla mnie jest perfekcyjny:). Zauważono, że moja twarz jest niesamowicie gładka...przyznam, że po pierwszym użyciu byłam zachwycona tym pudrem:) widać różnicę:)
Jeśli chodzi o inny godny polecenia to wczesniej używałam również Rimmel Lasting Finish - jednak konieczne jest (akurat w moim przypadku) użycie Kryolanu na strefę "T" (puder sypki matujący-rewelacja), bądź bibułek, gdyz po kilku godzinach czoło i nos mi się strasznie błyszczały...
dodam, że nie mam cery nieskazitelnie gładkiej;)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

Kamila, a gdzie mozna kupic ten podklad?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

witam,
ja puder Dermiki (podobnie jak Kryolan) kupuję na allegro:) wychodzi troszkę taniej niż w drogerii:), z kolei na Rimmel możena spotkać fajne promocje w drogeriach-sieciówkach, np. Rossmann:)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

Najbardziej matoujacy i trwaly podklad to Bourjois 123 Perfect,
uzywałam go latem przy duzym wielogodzinnym wysilku fizycznym i nie spłynał, i nie swieciłą mi sie twarz.

Dosc trudno go nałozyc rownomiernie, bo od razu jest pudrowe wykonczenie, z nie kazdym kremem sie lubi (odradzam ciezkie zostawiajace powłokę)
nie wysusza cery chociaz ma sie takie wrazenie podczas noszenia go na twarzy, ale po zmyciu skora jest normalne, nic sie nie obsypuje ani nie ma zaczerwienien.
Wart ceny i chyba ma najlepsze odcienie (nie rozowe i nie pomaranczowe) poza podkladami Pharmaceris ktore tez maja prawidłowy koloryt dla polek.
Uzywam go od 3 mcy, w UK mozna go dostac od 7-11 funtow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

zapomniałam dodac ze 123 Perfect podkresla suche skorki nieco i zmarszczki wokol oczu, ale nie ma dramatu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

Witaj. Jeśli możesz sobie pozwolić to gorąco polecam podkład Chanel. Idealna konsystencja, najlepiej nakładać pędzlem do podkładu, trwałość i efekt naturalnie wyglądającej cery, a nie maski. Cena około 180 - 190 zł w Douglasie, ale jest on bardzooo wydajny. Drugi to podkład armaniego - cena taka sama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

Również i tylko chanel perfection lumiere- uzywam od lat i jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

mam tłustą cerę z tzw. niedoskonałościami i świetnie sprawdza się Rimmel Lasting Finish.

teraz w Rossmannie jest -40% na wszystko do makijażu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie na lato najlepszy jest krem BB zamiast ciężkiego podkładu. Tutaj https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/najlepszy-krem-bb znajdziesz ranking najlepszych kremów BB na rynku. Warto się z nim zapoznać. Ja nie wyobrażam sobie lata bez tego kremu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Idealny podkład

to mi się nigdy nie zdarzyło żeby podkład bladl bardziej zciemniał zawsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny a czy któraś z was używała kremu bb od resibo? Jestem ciekawa czy dosyć dobrze kryje i jest trwały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie lepszy będzie krem BB? Moim zdaniem to lepsza opcja od podkładu, bo nie zatyka porów i dodatkowo odżywia. Cera potem wygląda na zdrowszą i młodszą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety krem bb nie zapewnia takie krycia jak podkład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam na lekcje makijażu na własny użytek - pomogę dobrać odpowiednie kosmetyki, odcienie, pielęgnację itp. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korygujący podkład tonujący DD typu cushion dla jasnej karnacji. Pozwoli on stworzyć ciepłe wykończenie bez efektu wybielającego stworzy lekką niewidoczną woalkę. Twoja skóra będzie naturalna, świeża i lśniąca. Jeden Cushion od TianDe to kosmetyk 3 w 1: puder, podkład typu cushion DD = krem tonujący oraz krem nawilżający, krem ochronny na słońce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

paznokcie zelowe gdzie? (76 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.