Ile wcześniej bus i auto do slubu?

Temat dostępny też na forum: Wesele
jak w temacie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile wcześniej bus i auto do slubu?

Mam znajomego który wynajmuje samochody do ślubu. Najfajniejsze auta w najpopularniejszych terminach klienci rezerwują u niego z ponad rocznym wyprzedzeniem. Jeśli nie planujesz ślubu zimą i chcesz ciekawe auto (zabytkowe albo długą limuzynę) to myślę że 14-8 miesięcy wyprzedzenia będzie na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile wcześniej bus i auto do slubu?

jak ślub z sezonie czyli w lecie między czerwcem, a wrześniem to chyba jak najszybciej :) my na 12.08 limuzynę zaklepaliśmy w styczniu, autokar spokojnie w lipcu, ale to było 2 lata temu, teraz ruch w ślubach jest 10 x większy więc jak już jesteś pewna swoich wyborów to nie zwlekaj :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile wcześniej bus i auto do slubu?

Z tego co sie oriętuje a co prawda jestem z Tczewa(ale pewnie do Rumi dojadą) to w moim mieście ktoś kupił białego Hummera H2 i wozi nim do ślubu,nowa firma,wiec pewnie jeszcze ma dużo wolnych terminów..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedzi możesz poszukać na https://www.gdziewesele.pl/oprawa/auto-do-slubu Tam znajdziesz też fajna auta do ślubu w dobrych cenach! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy, kiedy masz imprezę. W miesiącach letnich i wiosennych im wcześniej tym lepiej, bo inaczej nie będziecie mieć specjalnego wyboru. Teraz jest trochę inaczej ze względu na covid. Teraz u nich - https://mestenza.com/ rezerwowaliśmy auto na kolejne wakacje - Mustanga. Ale jeszcze kilka lat temu wiem, że ludzie rezerwowali auta nawet na ponad 2 lata wcześniej. Trochę to dziwne, ale tak było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...