Imię dla chłopca...

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Proszę o wasze typy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Imię dla chłopca...

Miron, Borys, Witold
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Imię dla chłopca...

Dominik
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Imię dla chłopca...

Olaf, Szymon
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Imię dla chłopca...

Zgadzam się, też mam Dominika ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Imię dla chłopca...

Ojj ja mam brata no wlasnie Dominik to jest to! Mądry przebojowy z poczuciem humoru no i przystojny.

Autorko wybierz imie DOMINIK
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Imię dla chłopca...

Jakub
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Imię dla chłopca...

Szkoda że autorka nie ma własnego pomysłu, jak dać swojemu dziecku na imie.
Imion od wyboru do koloru.
Można popatrzeć na jakiś spis imion, czy coś, wybrać te które najbardziej się podobają.
A jeśli dalej się nie będzie wiedziało jakie imie wybrać, to można napisać na karteczkach, i wylosować. Jeśli po wylosowaniu będzie się myślało żeby powtórzyć losowanie, to będzie znaczyć że jednak to nie to imie i losować aż się trafi na te idealne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Imię dla chłopca...

Julian
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Imię dla chłopca...

Pascal ,Dominik
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Imię dla chłopca...

Tomasz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Imię dla chłopca...

Ignacy,
Marcel
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Imię dla chłopca...

Zygmunt, Feliks, Kazimierz i Kleofas,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Imię dla chłopca...

Maksymilian
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Imię dla chłopca...

Rozumiem problem autorki bo sama mam nieco podobny. Podoba nam się imię Borys, ale ludzie nie reagują na to imię zbyt przychylnie. I też wahamy się jeszcze, by to co nam się podoba nie sprawiło że nasz syn będzie miał gorszy start (pierwsze wrażenie przy przedstawianiu się jest raczej ważne).

Pozostałe nasze typy to Igor, Bruno.

Każdy ma swój gust, ja osobiście nie nadałabym chłopcu imienia które ma damskie odpowiedniki lub które brzmi zbyt miękko, np. Daniel, Alan, Dominik. Ale znam kilku chłopców/facetów o tych imionach i mimo tych imion są całkiem wporzo;) hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Imię dla chłopca...

Ty się nie martw, daj dziecku na imię Borys i naucz ze jak się będą pytać co robi tata to ma odpowiadać ze nie może mówić ale dużo wyjeżdża :) wtedy nikt się nie będzie z Borysa smiac. Bardzo lubie to imię
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Imię dla chłopca...

Oliwier
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Imię dla chłopca...

Marek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Imię dla chłopca...

No blagam...!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Imię dla chłopca...

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam to "No błagam...!" Ale jeśli na Marka to zgłaszam sprzeciw ;)
Ja mam Marka, który ma już 7 lat i nigdy nie żałowałam, że takie imię dla synka wybraliśmy. Jak mówiłam znajomym, o tym jak planujemy dać na imię to byli zdziwieni bo rzeczywiście wśród wszystkich Alanów, Wiktorów, Maksów i Antków wyglądał dziwnie a teraz okazuje się, że rodzice siląc się na wyjątkowość przekombinowali i tych zwykłych imion jest znacznie mniej. W ciągu tych 7 lat raz usłyszałam o innym małym Marku i teraz znajoma też tak nazwała syna. Marka w szkole wszyscy kojarzą bo jest jeden i wyszło na to, że takie nudne i stare jak świat imię okazało się być oryginalnym :)

Jednak teraz widzę, że co raz więcej jest Tomków, Michałów, Adamów, nawet ze dwa Wojtki się trafiły a Leny i Amelki powoli zastępują Anie i Magdaleny. Już chyba znudziły się te trochę wydumane Nikole i te z drugiej bajki czyli Stasie, Zosie i Franki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Imię dla chłopca...

Piękne imię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Imię dla chłopca...

Piotr, Paweł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Imię dla chłopca...

Maciej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Imię dla chłopca...

Ja mam Kornela, niedługo na świat przyjdzie Cezary (Czarek) i mi się podoba, rzadkie, nie trzeba za bardzo zdrabniać, pasują i dla malucha i dla mężczyzny. Inni na początku się dziwili, bo "Jak to?! Zamierzasz tak nazwać dziecko?! Co to za imię?", chociaż sami nazywali Alan, Nataniel, a nawet Brajan. Więc moje typy to: Kornel, Cezary (z wiadomych powodów), Karol, Łukasz, Borys, Ernest (chociaż na te dwa akurat nie mam odwagi, więc chłopcy dostali tak na drugie imiona), Remigiusz (chociaż dla mnie troszkę za długie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...