Stomatologia i protetyka-super, estetyczna-masakra (1) Ja i moja rodzina korzystaliśmy, zresztą korzystamy do dziś z usług... Jollie Implanty - polecam (1) Polecam Impladent. Od pierwszych chwil wizyty widać, że są fachowcami w... Justyna Wiśniewska Nie polecam (1) Ostatnio byłam z synem u p. Dentystki nie powiem jakiej nie ma cierpliwości o... Niezadowolony
notoryczny brak czasu dla klienta (1) Moze i ciekawy jest telewizor na suficie majacy zrelaksowac pacjenta, ale to... Zapolnik dzię-ku-ję (1) dziękuję za bezbolesna ekstrakcję zęba i pomoc w bólu :) będę do Państwa... monia Świetni specjaliści (1) Najlepsi specjaliści w Trójmieście. Zajęto się mną kompleksowo. Zadbano o... Magda polecam (1) Miałam nieestetycznie wyglądające zmarszczki... Nie wiedziałam, jak sobie z... Kasia super klinika :) (1) Szczerze polecam, klinika pomogła mi uporać się z problemem niestetycznego... Ewa Super specjaliści! (1) Miałem straszne zmarszczki czołowe, z którymi nie radziły sobie żadne kremy -... Marek Medycyna estetyczna też tutaj jest! (1) Ja w Impledent wypełniałem sobie bruzdę czołową, która znacznie mnie... Tomek super sprawa :) (1) Szczerze polecam, super dentyści - w klinice leczę się od lat i nie zamierzam... Justynka Super klinika! (1) Świetna klinika - nałożyłam w niej licówki na swoje zeby, dzięki czemu mogę... Marta Gabinet, mega (1) Impladent to gabinet, w którym wreszcie pozbyłem się swojej traumy z... Marek polecam :) (1) Dużo gabinetów stomatologicznych już przerobiłam, ale oferta Impladent... Majka Super, bardzo polecam! (1) Cieszę się, że są tacy specjaliści, którzy pracują z powołania i mimo kariery... Marek :) (1) Oceniam doktora jako specjalistę, któremu warto zaufać zarówno poddając się... M_CH Polecam! (1) Uważam, że to bardzo profesjonalny gabinet, w którym zabiegi wykonywane są na... Ewelina Medycyna estetyczna tylko w tym miejscu... (1) Jestem stałą bywalczynią salonów kosmetycznych, bo lubię o siebie dbać.... Ewa Jak najbardziej polecam! (1) Gabinet doktora Ziemlewskiego to bardzo dobra klinika stomatologiczna... Maja Polecam (1) Faktycznie troche drogo ale warto. Profesjonalizm, mila obsluga,najlepszy dr... Asia