Polecam jeśli ktoś szuka dobrego ortodonty (1) Polecam jeśli ktoś szuka dobrego ortodonty! Wiadomo, że prostowanie zębów to... Justyna Garniak Polecam (1) Od jakiegoś czasu jestem pacjentką Impla Dentu, mój mąż oraz syn również .... Aga Z Polecam (1) Od jakiegoś czasu jestem pacjentem w Impla Dencie; szczerze polecam... AgaZ
Trochę drogo, ale warto (1) Ceny są adekwatne do jakości, jednak fajnie by było nie zostawiać tysięcy na... Wielka5 NAJLEPSZY CHIRURG STOMATOLOG W POLSCE!!!!!!!! (5) Dr Adam Ziemlewski to najlepszy chirurg stomatolog w Polsce. Zrobił mi... Magda Super Klinika (1) Podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej u pana Adama wzbudza On od pierwszego... Stanisław Pankiewicz SUPER (1) Leczę się od dłuższego czasu w tej klinice wszystkie usługi są na najwyższym... Manga Organizacja (1) Wizyta u ortodonty (jednorazowa ponieważ mój lekarz był na urlopie). Wizyta... Anna usunięcie "ósemki" (1) bałam sie, bo ząb postanowił nie tylko rosnąć równolegle do dziąsła, to... AJ POLECAM!!! (1) Uratowano mi zęba, gdzie inni stomatolodzy wróżyli tylko usunięcie!!!... Tomek suuper! (1) Korzystam z usług ortodonty.Przed leczeniem ortodontycznym trzeba było... klientka Pełen profesjonalizm i wysoka jakość (1) Miałem okazję pozbyć się tutaj dwóch zębów. Mówi się, że wyrwanie "ósemek" to... Piotr Reklamacja (1) Za usługę w tym gabinecie zapłaciłem 500 zł a od wizyty opłynęło dwa i pół... Stefan Skuza świetne miejsce (1) Nie byłam u dentysty kilka lat, w końcu ból zęba doprowadził do tego, że nie... Kasia Fachowcy świetni ale podejście do pacjenta takie sobie (2) Pierwszy raz wyszłam od dentysty z płaczem ale nie z bólu, tylko złości i... Joanna To jest to (1) Skorzystałem z usług tego gabinetu za namowa mojej dentystki, która bardzo... lord wader MISTRZ W SWOIM ZAWODZIE (1) U doktora Ziemlewskiego wyrywałam ósemkę... Panikowałam strasznie, od paru... MAGDA Warto (1) Ogólnie klinika na bardzo dużym poziomie, sprzęt porządny, wszystko ładnie i... Obserwator Tego szukałem. (2) Długo zwlekałem z wizytą u stomatologa ale coraz częstszy ból zęba... Zdzisław baardzo drogie usługi (2) sprytne rozbicie na cenę usługi chirurgicznej i protetycznej a cena... maurycy