Merrox - opinia (1) Rewelacyjna obsługa. Rozwiążą każdy problem. Obsługa m.in. zdalnie przez... Merrox Jesteśmy zadowoleni (1) Od kilkunastu lat korzystamy z oferty IB. Na każdy e-mail odpowiadają w ciągu... właścicielka firmy Teraz bez przestojów (1) Pracownicy firmy przejeli koordynacje dostaw i serwisu sprzętu it i biurowego... Grzegorz właściciel firmy
Współpraca na "szóstkę" (1) Po kilku latach bardzo dobrej współpracy wystawiam IO szóstkę :) Dobrze... Karina Polecam (1) Panowie z IO bardzo sprawnie zorganizowali część IT dotycząca nowo utworzonej... Karol Sprawnie, szybko i solidnie. Panowie znają się na swojej robocie. (3) Miałem problem z komputerem. Zadzwoniłem do firmy tuż po 9:00. Okazało się,... Mirek Polecam z pełną odpowiedzialnością (1) Wszystkim, którzy szukają nowoczesnej firmy, która profesjonalnie podchodzi... Oliwa Do Ognia Świetna obsługa. (1) Gdybym mógł zamienić całe życie na współpracę z Obslugą informatyczna, to... Jakub Super informatycy i super ludzie (1) Z pomocy Informatycznej Obsługi korzystałam już nie raz. I przy problemach z... Ania Świetna i profesjonalna obsługa! Zawsze na czas (1) Firma Pana Michała obsługuje moją domenę i serwer. Jestem bardzo zadowolona z... Gosia K Taniej i szybciej, bardzo polecam (1) zdecydowałem się na przeniesienie hostingu na IO. Strona działa szybciej, nie... Właściciel hostelu naprawa i odzyskanie danych (1) oddałem firmowy laptop, który po upadku nie chciał się uruchamiać. Wszystko... Artur