Inmart

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

zenek - opinia (2) Terminowość , wysoka jakość materiałowa i usługi. Pełen profesjonalizm.... zenek Marcin - opinia (2) Wszystko idealnie, polecam. Świetny kontakt i super realizacja. Marcin Ania - opinia (2) Rewelacyjny kontakt, profesjonalne podejscie do klienta, współpracowaliśmy... Ania
Magdalena - opinia (2) Sprawna i szybka realizacja. Rolety są starannie wykonane, dobrej jakości.... Magdalena Piotr - opinia (2) Bardzo wysoka jakość produktów. Solidnie, fachowo i na czas. Polecam !! Piotr Marek Wrzyszcz - opinia (2) Szybka i solidna usługa , uzgodnione terminy zachowane co do dnia , wysoka... Marek Wrzyszcz Julia - opinia (2) Szybka realizacja i atrakcykna cena Julia Jaro - opinia (2) Firma doskonała. Szybko, dokładnie, w rozsądnej cenie. Gorąco polecam. Jaro Anna - opinia (2) po raz kolejny zamówiłam w tej firmie rolety i wszystko jest ok Anna Monika - opinia (2) Firma rzetelna, Panowie przemili i pełni profesjonalizmu. Realizację... Monika Wojtek - opinia (2) Doskonale: wysoka jakość obsługi klienta, dbałość o szczegóły, fachowe... Wojtek Ania - opinia (2) Usługa godna polecenia, bardzo duży wybór. Ania Dorota - opinia (2) Rzetelna firma, bardzo dobra jakość usług, wspaniały kontakt. Polecam w 100%. Dorota Kuba - opinia (2) Pełen profesjonalizm polecam bardzo serdecznie Kuba Maciej - opinia (2) Bez zbędnego smęcenia... polecam! Maciej Mariusz Maj - opinia (2) Bardzo polecam, to był pierwszy zakup w Inmart ale na pewno nie ostatni :-) Mariusz Maj Anna Kurkiewicz - opinia (2) Firma bardzo szybko przystąpiła do realizacji zamówienia. Pomiary - na... Anna Kurkiewicz Helena - opinia (2) Miła obsługa, zarówno pomiary jak i montaż. Terminowe wykonanie i bez... Helena Anna - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona, zamówiłam plisy - usługa solidnie wykonana,... Anna Klientka z Gdyni - opinia (2) Zakupiłam w firmie Inmart 20 plis do całego domu. Jestem bardzo zadowolona z... Klientka z Gdyni