nnt. kilka pytań dot. KOTÓW (147) POWOLI dojrzewam do tego, by powaznie pomyslec o wzieciu kota. Planuję ciążę,... asinek Zakładka do książki (2) Witam. Gdzie zrobię zakładkę do książki ze zdjęciami? cis niesprawiedliwość (7) nie mogę uwierzyć, że za gwałcenie tym bardziej swoich dzieci jest tak mała... aa
Czy na Molo w Sopocie można palić tytoń? (2) Czy regulamin zabrania palenia tytoniu w obrębie Molo? Pytacz. Miejsce dla Artystów w Trójmieście :) (1) Siemano ;) chciałam się dowiedzieć, gdzie artyści, zwłaszcza młodzi, mogą w... Laura jak najłatwiej odbyć podróż do Piy i z powrotem? (1) ktos moze ma doswiadczenie, jak najłatwiej (najszybciej) odbyć podróż do... KZ Poszukuję zdjęć (3) Poszukuję starych zdjęć z Gd.Stogów szczególnie interesują mnie zdjęcia... sandal63 Bitwa na Fotki. (17) Wojna uliczna z aparatami fotograficznymi, co Wy na to? StudioR7 ZNALEZIONO Klucz do AUTA, Gdynia Plaża (1) Dziś podczas spaceru na plaży na wysokości szpitala w Redłowie, znaleźliśmy... megi kółko fotograficzne (2) Witam, Od października zamierzam studiować w Sopocie Ekonomię. Interesuję... Michał poradnia kardiologiczna i endoskopowa? (1) Witam Od niedawna mieszkam w Gdańsku i dopadły mnie małe problemy zdrowotne.... Przemek uwaga!! podrzucają lokatora (14) Uwaga na małżeństwo, które w Gdyni próbuje wynająć mieszkanie, którym ma... eksmisja gdzie z dzieckiem- trojmiasto (8) dzieciaczki maja teraz wakacje ,moze ktos z was wie gdzie mozna ich zabrac na... rodzice Patent sternika jachtowego - szukam chętnych (1) Szukam chętnych na wyrobienie patentu sternika jachtowego w Gdyni w sierpniu.... Rybak Znaleziono pęk kluczy !!!! (2) Dzisiaj ok. 12:30 znalazłem pęk kluczy, w tym "instalatorski". Na Zaspie,... pablobodek potrzebna pomoc :) (15) witam, chciałabym poprosić wszystkie mamy o udział w ankiecie na temat... Paulen dojazd do delphi (3) Szukam osoby dojeżdżającej z Gdyni do pracy w delphi. Dołożę się do kosztów... szukam Agencje pracy (3) Hej może ktoś polecić porządną agencję pracy na wyjazd do pracy do Anglii? Magda Co się mieściło w tym budynku? (7) Wybrałem się dzisiaj w plener z aparatem i obok dworca PKP znajduje się... Zeelof KUPIĘ zestaw 7 książek Mroczna Wieża (Stephen King) (1) Oferty cenowe wraz z opisem stanu książek (zdjęcia mile widziane) proszę... Pozdrawiam