gorąco polecam rodzicom, dla których ważne jest, aby ich dziecko miało cudowne dzieciństwo (3) Witam, Jestem zachwycona miejscem jakie poleciła mi koleżanka. Przedszkole... Maria POLECAM:))) (1) Bardzo bardzo polecam, moja córeczka szybko się zaklimatyzowała, właścicielka... Mama Gosia warte polecenia (1) fajne miejsce ze świetnym podejściem do dzieci. Synek po zajęciach... Małgorzata
Bardzo przyjemne miejsce (1) Nasz synek czuje sie tam swietnie, standard bardzo nam odpowiada, cieszymy... Paco Gorąco polecam (1) Bardzo się cieszę, że powstało to miejsce - przyjazna atmosfera, miłe wnętrze... Magda Godne polecenia (1) Super miejsce. Wykwalifikowani opiekunowie stwarzaja bardzo mila i przyjazna... Agnieszka, mama 2 latka Tak trzymac (1) Fajne, miłe, przyjazne dizecku miejsce. Polecam. Emilia Joanna - opinia (1) Cudowne miejsce. Bardzo gustownie urządzone, gruntownie przygotowany plan... Joanna Naprawdę dla dzieci! (1) Urocze miejsce, ze smakiem urządzone i przemyślane w każdym szczególe -... Jacek - tata zachwyconego maluch Fanstyczne miejsce dla dzieci (1) Mój 3 letni maluch był zachwycony miejscem, a ja zarówno miłą fachową kadrą,... Monika