Dla wymagających (1) Polecam Klinikę dla wymagających Klientów. To nasza kolejna próba i kolejna... A wyniki pzrez internet (1) Polecam labolatoria Invicta. krew pobrano mi o 9 rano, wynik miała już po 4... Awiu Szybka reakcja (1) robiłam cytologię w invikcie i jestem im bardzo wdzięczna, wyszedł mi bardzo... Milena
MAMMOGRAFIA---OSTRZEGAM!!!!! (1) We wrześniu tego roku miałam wykonywane badanie mammograficzne w tej klinice... nina przereklamowana (1) Pewnie normalnie bym nie napisał tej oceny ale ze względu na lekceważące... Jan Pobranie krwi u dziecka (1) A ja polecam Panie z gabinetu zabiegowego w Invikcie. W sobotę byłem z 4-o... Jacek lekceważenie klienta (1) najpierw byłam zlekceważona przez recepcjonistkę. prosiła abym zaczekała. w... Ania nie polecam (1) W środę niestety musiałam zaglądnąć do Invicty na Podwalu - po odbiór wyników... Leptir Zdecydowanie nie polecam dr. G.!!! (1) Byłam umówiona w klinice na wizyte o11.15, do budynku dotarłam o 11,09... diadro NIEPOLECAM!!! (1) Witam! W zeszłym roku (w grudniu) zaczęłam leczenie w klinice niepłodności... Afrodyta81 polecam dr Ewę Paszkiewicz (1) leczę się w Ivcitcie u dr Paszkiewicz od ponad 5 lat. bardzo miła osoba,... Ania Mam barzdo dobre doświadczenia z tej kliniki (1) Bardzo dobra opieka lekarska. Szczególnie polecam dr Lewczuk (endokrynolog)... Gaba dorota (1) zawsze jest problem z umawianiem się na wizyty w godzinach popołudniowych,... dorota