Marcin - ocena (1) Polecam , korzystam od lat . Marcin Ela - opinia (1) Korzystałam wiele razy z usług warsztatu z moim bardzo niszowym samochodem.... Ela xxxxx - opinia (1) nie znają się na żadnej usterce przyjmują samochód i nie mają programu więc... xxxxx
Sezonowa wymiana opon (1) Muszę pochwalić serwis za obsługę przy wymianie opon . Szybka obsługa koła... Tomasz Wymiana opon (1) Polecam serwis kompetentna obluga , przestepne ceny i mila atmosfera Piotrek świetny miejsce (1) doskonale poradzili sobie z naprawą mojego sprzęgła teraz wszystko chodzi jak... Grzegorz naciąganie klientów UWAGA!!!!!! Euromaster Gdynia (1) Proszę uważać warsztat naciąga Klientów!!!!!! przy wymianie opon dzwonią... Klient Obsługa, doradztwo, serwis fatalny (1) Niestety moja opinia również musi być negatywna. Korzystam z usług warsztatu... klient Próba załatania dziury w oponie (1) Fatalna obsługa, jak tam przyszedłem pracownik bez słowa wziął ode mnie koło... Jakub polecam ten serwis (1) pracują tutaj fantastyczni mechanicy poradzili sobie z problemem z którym w... Wojciech Wiśniewski Chaos, brak staranności, fachowosci (1) Nie polecam. Nie dość, że w każdym kole ciśnienie było różne od... Tomasz bardzo dobry serwis (1) korzystam z serwisu od początku jego istnienia, kupuję u nich i wymieniam... Piotr Wymiana termostatu, niska temperatura silnika (1) Przyjechałem do serwisu Euromaster z prośbą o wymianę termostatu w starym VW... Piotr pomylili opony (1) Zamówiłem opony z internetu z przesłaniem do serwisu. Gdy przyjechałem na... hal9000 Duży pozytyw!!! (1) Nareszcie warsztat co potrafi ustawić geometrię . W 3 innych warsztatach... Kamil Nie polecam (1) Pracownicy jeszcze ok ale ogólnie chaos. Miałem nieprzyjemność kontaktu z... Pawel Nierówno napompowane opony (1) Prosiłam o konkretną wartość napompowania kół a jak się potem przypadkiem... Joanna nieuprzejmi naciagacze (1) Zamowilem usluge wymiany kół z wywazaniem i myciem plus zakup dwoch nowych... G. Siodlowski serwis rewelacja (1) Jak najbardziej polecam. części do mojego amerykańca dodge'a w przyzwoitych... Mario Mirek - opinia (1) Naprawiałem u chłopaków mojego fordzika szybko zdiagnozowali usterkę,autko... Mirek