Jak dbać o samochód

Praktycznie każdy w dzisiejszych czasach posiada własny samochód. Wiecie jak o niego dbać? Polecam Wam https://www.magazyn-motoryzacyjny.pl/plukanka-do-silnika , jest to strona na której można się wiele dowiedzieć na temat motoryzacji. Różnego rodzaju artykuły pokazują jakie czynności wykonywać aby nasz samochód był sprawny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja ci polecam http://www.magazynpsychiatryczny.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oprócz dbania o auto w formie sprząta i robienia okresowych przeglądów u mnie auto wyposażyłem w monitoring GPS truckonline. Dzięki temu wiem jak ktoś jedzie autem, co z nim się dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Warto pomyśleć aby kupić dobre kosmetyki do samochodu, mnie znajomy, nawiasem fan motoryzacji polecił https://showcarshine.pl/ To bardzo dobrze zaopatrzony sklep, ma naprawdę duży wybór specyfików zarówno do wnętrza auta, jak i do pielęgnacji silnika, felg, lub karoserii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dla polskiego Janusza motoryzacji dbanie o samochód to pojęcie zupełnie obce.Wystarczy przejść się po byle parkingu po deszczu ,może 1 na 10 jest nawoskowany,to kto tym bardziej będzie wymieniał olej i inne podzespoły jak o podstawowa kosmetykę nie potrafi zadbać po i po co,deszcz przyjdzie to się umyjo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyścić,sprzątać,woskować przed zomą o po zimie,myć ręcznie, dobry olej wymieniać na czas,robić przeglądy,nie dawać w gaz na zimnym silniku, jeździć szybko i bezpiecznie. Dbać o wycieraczki szyb i elementy plastikowe/gumowe wewnątrz (uszczelki,pedały,dywaniki) wymieniać foltry(wszystkie na czas) nie jeździć po krawężnikach,nie parkować pod drzewami,szczególnie pod kwitnąca lipą(dbać o kanały spustowe-takie są w każdym aucie)jeździć z uśmiechem na twarzy i empatią oraz właściwym zrozumieniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Im lepiej i bardziej dba się o samochód tym dłużej będzie dobrze służył. Ostatnio podczas przeglądu samochodu okazało się że jest problem z lampą przednią. Miałem wybór nowa albo jakaś naprawa. Dostałem namiar na https://regeneracja-led.pl/ gdzie powiedzieli że zajmą się lampą. Nie widać śladów naprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przed zakupem mojego pierwszego auta nie sądziłem, że tak bardzo się wkręcę w picowanie go. Lubię sam trochę pogrzebać, ale wiadomo, że nie ze wszystkim taki laik jest sobie w stanie poradzić. Ostatnio byłem na przeglądzie w K&K Wojtanowicz w Gdyni, bo znajomy mi polecił. W końcu jestem spokojny o swoje oczko w głowie, bo widać, że Panowie się znają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Słaba reklama
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pamiętaj, że warto też zadbać o to, co jest pod maską. Wskazany jest zwłaszcza preparat do regeneracji silnika. Jak sama nazwa wskazuje, środek ten odbudowuje jednostkę napędową i zapewnia jej długowieczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Samochód z komisu - czy warto? (12 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

Prośba o polecenie (5 odpowiedzi)

Witam, Od niedawna jestem właścicielem Hondy o dziwo bardzo fajnie zachowanej. Widać że...

Kat C czy C+E (24 odpowiedzi)

witam planuję całkowicie zmienić branżę i zmienić pracę stąd mam dwa pytania: 1. gdzie jest...