Jak sie pozbyć problemu wrstajacego paznokcia?

Temat dostępny też na forum: Śródmieście
Kochani mam nastepujace pytanie jak się pozbyć problemu wrastajacego paznokcia? macie jakieś sposoby? Ja chyba wybiore się aż do specjalistów a mam tu na myśłi Centrum Podologiiczne w Łodzi bo tam się zajmują tym problemem w szczególności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak sie pozbyć problemu wrstajacego paznokcia?

Jeżeli jesteś z trojmiasta to po raz kolejny polecam panią Vivianne Kopeć, ma gabinet w Gdańsku przy ul. Ciasnej. Naprawdę kobieta z ogromną wiedzą, cały czas się dokształca. Ja miałam przez 4 miesiące klamry na paznokciach, po tym czasie już 2 lata spokój. Nie daj tylko sobie nigdy nacinać paznokcia. Spróbuj jedna wizyta wyjdzie taniej niż podróż do Łodzi. ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

całego wyrwać u slusarza lub stoczniowca. Poważnie - niechrzanić się tylko ostro siostro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja bym się umówiła do lekarza rodzinnego, pokazała w czym problem i on już pokieruje do odpowiedniego specjalisty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opcja1) Szukać podologa. On zajmuje się takimi sprawami.

Opcja 2) Kupić sobie dobry zestaw do pedicure oraz antybiotyk w aptece (doradzą i taki do zewnętrznego stosowania przez kilka dni na stope w żelu sprzedadzą bez recepty). Wyciąc sobie wrośniętą część samemu i smarować przez kilka dni antybiotykiem (symbolicznie). Jeśli miejsce jest mocno obolałe i czerwone, lepiej najpierw kilka dni stosować antybiotyk, potem wyciąć i później znów antybiotyk. Dodatkowo kupić sobie klamry na paznokcie i stosować (jednorazowe są w aptekach i w rossmanie, solidniejsze metalowe widziałem na allegro).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Wrażliwa skóra twarzy (60 odpowiedzi)

Jaki żel do mycia twarzy skóra wrażliwa będzie najlepszy? A może coś innego np.jakieś mleczko?...

Implanty zębów (70 odpowiedzi)

Zęby to kompleks, który ciągnie się za mną od dzieciństwa, teraz chciałbym wreszcie to zmienić....

Co na łupież!? (51 odpowiedzi)

Dziewczyny ratujcie:( Od kilku dni borykam się z łupieżem na głowie i za nic nie mogę się go...