Jak usadzić gości?

Temat dostępny też na forum: Wesele
Czy lepiej będzie wymieszać towarzystwo, starsi z młodszymi? Czy może młodych posadzić osobno i starszych osobno? I czy brać pod uwagę koligacje rodzinne?
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak usadzić gości?

Zdecydowanie sadzać według znajomości. Z doświadczenia wiem że młodzież woli siedzieć z młodzieżą. Jak myślisz co wyjdzie kiedy cicię z Krakowa posadzisz przy kumpeli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak usadzić gości?

Najlepiej sie tym wcale nie martw. Goscie i tak pozniej siadaja jak chca i z reguły zawsze jest dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak usadzić gości?

Najlepiej sprawdzaja sie wizytowki,nie ma pogoni za "dobrymi" miejscami.Rodzin najlepiej nie integrowac,bo czasu jest za malo,a zaproszeni goscie chca porozmawiac ze swoimi bliskimi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak usadzić gości?

Słuchajcie, a za świadkami ich małżonki, czy rodzice młodych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak usadzić gości?

agula napisał(a):

> Słuchajcie, a za świadkami ich małżonki, czy rodzice młodych?


No właśnie mam ten sam problem, może ktoś wie "co zrobić" z osobami towarzyszącymi czy małżonkami świadków?
Moim świadkiem jest moja bliska koleżanka, mężatka od pół roku, mojego przyszłego męża brat (towarzyszy mu dziewczyna - od paru miesięcy dziewczyna, widziałam ją może ze trzy razy) Gdzie ich usadzić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak usadzić gości?

Zgadza się najlepsze są wizytówki.
Rodzinę ze strony Pana Młodego jak i ze strony Panny Młodej można wymieszać, jedna trzeba przy tym trochę nagłowkować. Powinno być tak zrobione, że osoby powinny byc dobrane wiekowo, oraz temperamentem. Proponuję osoby starze jak i w średnim wieku posadzić osobno od młodzieży, która lubi się troszkę głosniej bawić.
Taki sposób sadzenia gości dośc dobrze wypadł na własnym weselu.
Trzeba pamiętać, że młodsze dzieci powinny zawsze siedzieć z rodzicami.

Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak usadzić gości?

potrzebuje waszej pomocy, chciałabym mieć wizytówki żeby usadzić gości ale nie wiem jak to zorganizować bo wesele będzie na min. 100 osób moze ktos z was już to przerabiał albo był na tak sporym weselu z wizytówkami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak usadzić gości?

Byłam na weselnu na 120 osób. Wizytówki świetnie zdały egzamin. Młodzi wcześniej mieli plan stołów i opisali, a obsługa ustawiła winietki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak usadzić gości?

Też mam problem ze świadkami i ich drugimi połówkami, ale po namysłach przy nas będą siedzieć rodzice, a za nimi świadkowie z żonami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

opryszczka :(:(:(:(:(: pomocy (33 odpowiedzi)

Dziewczyny zawsze wszystko wiecie i dobrze doradzacie,wiec moze i teraz mi pomozecie??? Na kazda...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...