Jaki TV kupić? LED czy PLAZMA? Pomóżcie:)

W sobotę wybieram się do sklepu, chcę kupić telewizor, ale nie mam pojęcia jakie są najlepsze... Najbardziej mi zależy na tym żeby nie psuł wzroku bo mam małe dziecko, które uwielbia oglądać bajki.
Chciałabym też żeby pobór energii nie był zbyt duży. TV używamy tylko do oglądania, nie podłączamy pod niego kompa ani żadnych gier itp. Myślę, że jeszcze ważne jest, że będzie wisiał na ścianie na przeciwko której są 2 duże dachowe okna, nie mamy rolet, a w innym miejscu nie ma miejsca. Chcemy 40/42 cale... Proszę o pomoc czy wybrać led czy plazme czy moze jakies inne i jaką najlepiej markę. Ja nie mam o tym zielonego pojęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki TV kupić? LED czy PLAZMA? Pomóżcie:)

samsung ue40d5500 polecam
internet, led, calkiem dobrze wyswietla i jest oszczedny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki TV kupić? LED czy PLAZMA? Pomóżcie:)

A co z ekranem jeśli chodzi o okna? jest matowy czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki TV kupić? LED czy PLAZMA? Pomóżcie:)

Może ktoś jeszcze coś poleci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki TV kupić? LED czy PLAZMA? Pomóżcie:)

Hej, napisz mi meila powiem zeby mąż do Ciebie napisał, zna sie na tch dziadostwach ;) to CI opowie co nieco. Wiem tylko ze LED lepszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

drzwi wewnętrzne. białe? (49 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (66 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? (20 odpowiedzi)

Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były z ikea i polskiej...