Jaki balsam do ciała polecicie

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mojej suchej skóry super sprawdza się masło do ciała Camelia Oil takie w czarnym mega ładnym opakowaniu z firmy Bielenda. Początkowo byłam dość negatywnie nastawiona do produktu, ponieważ sama zawsze zaopatruję się w jakieś balsamy z apteki, ale był to prezent urodzinowy, więc przetestowałam go. Mogę szczerze polecić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podarowałam to masło mamie i od tego czasu kupiła już kolejne 2 opakowania. To jej ulubiony produkt do pielęgnacji skóry :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też używam to masło, tanie, dobre i ładnie pachnie. Polecam jednak zrobić sobie co jakiś czas peeling... Ja robię raz na tydzień z fusów po kawie, przepis https://jakleci.pl/uroda/jak-zrobic-peeling-kawowy-domowy-przepis-i-stosowanie, po miesiącu takiego połączenia skóra znacznie gładsza i jakby nawet bardziej napięta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie uzywam tego https://www.pollenaewa.com.pl/nasze-marki/eva-dermo/nowosc-intensywnie-nawilzajacy-balsam-do-ciala/ - nie jest drogi a mam wrazenie,ze ma działanie o wiele lepsze niż wiekszość kosztownych balsamów z jakimi miałam do tej pory do czynienia. Jest to o doskonale wchłaniającej się i niezwykle przyjemnej konsystencji natłuszcza skórę, działa kojąco na podrażnienia, zmniejsza uczucie napięcia i odbudowuje naturalną barierę ochronną skóry.
Balsam nie ma zapachu. A właściwie nie ma żadnego sztucznego zapachu, przez co nie podrażnia i dobrze sprawdza się przy skórze alergicznej. Jak dla mnie jest to mega plus bo mocne zapachy mnie drażnią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki balsam do ciała polecicie

https://m.ceneo.pl/17636284 Poczytaj o tym. Jest rewelacyjny jak tez inne produkty tej firmy. Jest bardzo, bardzo wydajny. Jedna pompka starcza na całe ciało, balsam ma konsystencje śliskiej wody, nie pozostawia tłustej warstwy. Ja jestem zachwycona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre jest mleczko do ciała z cytrynowcem i miętą z serii Botanic Formula od Bielendy. Nie przejmuj się tym, że to nie balsam. Pewnie przypadnie Ci do gustu jeszcze bardziej niż zwykły balsamik. Świetnie pachnie i ma fajną pompeczkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam , dla mnie też to mleczko jest super. Do tego jego zapach jest uzależniający :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak mi kojarzy się moich domowym specyfikiem, do której dodaję olejków eterycznych z trawy cytrynowej i mięty pieprzowej. Uwielbiam połączenie tych zapachów, a i jakieś zdrowotne działanie na skórę tez posiada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki balsam do ciała polecicie

Trafiłam ostatnio na balsamy firmy Mixa. Ładnie się wchłaniają, łatwe do smarowania i zajefajnie utrzymują nawilżenie. Nie ma sachary na nogach nawet po 12 godzinach. Z czystym sumieniem polecam. Nie zostawiają też tłustej powłoki na skórze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z których jesteście najbardziej zadowolone?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Ci bardzo fajny basamik vegan friendly regenerujący z różą Bielendy. Super zmiękcza skórę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja z kolei polecałabym zamiast balsamu, masło do ciała. Jest wydajniejsza i bardzo dobrze natłuszcza skórę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam krem natluszczajaco nawilzajacy z novaclear, swietnie sawilza i pozostawia skore gladka. nie dużo kosztuje dostaniesz go w aptece.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam markę YOPE. Posiada w swoim asortymencie szeroką gamę kremów , maseł, balsamów, żeli, szamponów, odżywek. Nie testuje swoich produktów na zwierzętach! Produkty mają przepiękne zapachy, zaś ich sama zawartość jest bardzo wydajna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam mieszanie bepanthenu (tej maści na odparzenia dla dzieci) i do tego byle jaki balsam i skóra jak u niemowlęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam serie atopis od novaclear, maja swietne produkty do nawilzania skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam, ja stosuje balsamik ujędrniający do ciała od Bielendy z pitają z serii exotic Paradise i jest mega. Zapach to już pomijając (choć jest genialny), ale samo ujędrnienie skóry i szybkość wchłaniania są rewelacyjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lavera https://www.apo-discounter.pl/lavera-balsam-do-ciala-z-organiczna-limonka-i-werbena-200ml-pzn-10978362
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biolaven, ladnie pachnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z dobrze nawilżających balsamów mogę polecić ten od CeraVe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wypróbuj sobie to cudeńko z holika holika a dokładnie chodzi mi o żel wielofunkcyjny aloesowy, ja kupiła go w drogerii horex.pl w dobrej cenie, chyba że jesteś uczulona no to wtedy trzeba szukać czegoś innego :/ ale z reką na sercu polecam ten aloes.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

yope ma przyjemne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super ma linie Bielenda z owsem , mleczkiem kokosowym, pszenica, właśnie nawilżające kosmetyki do ciała. To seria Vegan Muesli, stosuję i zadowolona jestem z efektu bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

masło shea jakieś najtańsze sobie wybierze, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie dobre jest Masło nawilżające z Bielendy to seria Eco Nature. W 99 % ma naturalny skład i śliwkę kakadu, jasmin, mango. Pięknie pachnie, fajnie się rozsmarowuje, no i dobrze nawilża .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest moje ostatnie okdrycie i nowa miłość: https://www.notino.pl/organic-shop/body-desserts-almond-honey-pianka-do-ciala-odzywienie-i-nawilzenie/ :D :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam używam Olejek Busajna, rewelacyjne nawilżenie, ma też własciwości lecznicze na ciało, zmiany skórne itd.. a jak super nawilża. Wydajny, naturakny, dla mnie super. No i skórą nie jest taka zwiotczała, wysuszona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używam balsam kokosowy z masłem mango Pahwash. Bardzo fajny, naturalny kosmetyk. łatwo się wchłania, ma przyjemną konsystencję, skóra po nim delikatna , nie tłusta jest. A zapach jaki cudowny. Pomaga na wysuszoną skórę, ale i na wszelkie zmiany skórne. Więc połaczenie przyjemnego z pozytecznym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też całkiem niedawno zakupiłam balsam porządny ale od soraya :) W dobrej cenie złapałam na notino całkiem niedawno, stosuję go na noc i rano po kąpieli, bo fajnie nawilżą skórę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super balsamem jest Vegan Smoothie dodatkowo ta seria posiada żel pod prysznic.
Kosmetyk w dobrej cenie i się sprawdza, fajnie po nim skóra jest nawilżona i jest delikatna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz używam z Soraya, balsamu z olejem owsianym. Fajnie mi nawilża skóre, plus wygodnie się go rozsmarowuje. Często mam problem z konsystencją balsamów, kiedy są zbyt gęste, a smarowanie się nimi po kąpieli, to udręka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super jest ta wegańska linia kosmetyków z Bielendy Vegan smoothie szczególnie baba-arbuz. Zapach mega, super się wchłania, nawilża skóre nawet mega przesuszona. Idealny na lato
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też używam i bardzo polecam kosmetyki Vegan Smoothie, super jest balsam,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kosmetyki OnlyBio bo są rewelacyjne. Jedyny minus to krótka data ważności, ale warto bo mają naprawdę dobre składy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja lubię ten czerwony z Garnier
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam temat!!! mam przesuszoną skórę, i to tak, że mogłabym po niej rysować :) szukam czegoś mocno nawilżającego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po prost selekcjonuj po składzie. Jak potrzebujesz odświeżenia to trawa cytrynowa, coś pod regenerację to grejpfrut https://e-naturalne.pl/pl/p/Maslo-do-ciala-relax-TRAWA-cytrynowa%2C-MIETA/1251. Można pokombinować ze składem. Jak się opalasz to moim zdaniem masło podkreśla kolor. Ciało pięknie się prezentuje, no i masz właściwie stałe nawilżenie, a tej zalety chyba w takie upały nie muszę podkreślać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim zacznij najpierw od pilingu ciała, a potem najlepiej olejki nawilżające, a nie balsamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, dobry peeling to podstawa. Ja często robie domowy peeling: kawa ziarnista, oliwa i trochę żelu, żeby lepiej się pieniło. Kawa podobno dobrze zwalcza cellulit:)) Na wyjazdy kupuje w butele z notino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio kupiłam Garnier ten bordowy i się sprawdza. Znacznie lepiej niż domowej roboty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beauty Milky z bielendy! :) najlepsze mleczko do ciała jakie miałam od wielu lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam ale Olejek do perfumowania ciała afra, znakomicie nailża, ale i perfumuje ciało. Na długie godziny zapch cytrusowy się utrzymuje, który nieweluje zapach potu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo lubię czerwony Garnier
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od wiosny uzywam nieodmiennie takiego naturalnego balsamu na bazie 3 olejów i masła karite i olejków eterycznych perfumujących skórę - pachnie jak dobre perfumy i to długo :) wspaniale regeneruje skórę po słońcu bo ma bardzo silne działani nawilżające wiec do wysuszonej słoncem skóry idealny, a do tego przy tym ma olejki eteryczne które odstraszają insekty !!! Balsam Galbanum odstrasza kleszcze, komary i owady - mega skuteczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamiast balsamu używam Olejek Busajna, znakomity jest. Mega nawilża, ale i ujerdnia skóre przez co skuteczny jest na rozstępy i cellulit
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może po prostu masło shea? Wiele osób go chwali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry pomysł, naturalne kosmetyki są często najlepsze i najskuteczniejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam bardzo dobrego mleczka do ciała. Beauty Milky. Jestem bardzo zadowolona z efektu jak działa na moją skore
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Garnier?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak trzeba zregenerować skórę i mocno nawilzyć czy ujędrnić t z całego serca polecam Olejek Busajna- ja go nazywam swoim olejkiem do zadań specjalnych bo w wielu probemach skórnych mi pomógł. Za duzo rozpisywać, po prostu kto zainteresowany wpiszcie sobie nazwę w wujka google i poczytajcie tym moim cudzie. Ze swej strony napisze, że naprawdę działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cetaphil md jest fajny i nie drogi a do tego latwo dostepny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

łatwo? kiedys kupowalam w aptekach a teraz nie ma go.. to jak łatwy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no nie wiem jak w sklepach ale na notino jak zamawiam to nie ma problemu z dostepnoscia :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio wróciłam do czerwonego Graniera, jednak na zimę sprawdza się najlepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój ulubiony balsam to Balsam nawilżający z jaśminem, mango i śliwką kakadu z Bielendy z Eco Nature, delikatny super nawilża i wygładza skórę , a jaki zapach cudny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie się najlepiej sprawdza bordowy z Garniera. Nie jest też tłusty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mleczko do ciała z luksusowej linii Cyprida z cennym olejem konopnym, znanym ze swoich właściwości zmiękczających i odmładzających, D-pantenolem i woskiem pszczelim. Nadaje się do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, także bardzo suchej i odwodnionej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

używam Vegan Smoothie i uważam, że jest rewelacyjny. Bardzo dobrze sprawdza sie u mnie teraz własnie gdy zaczyna się sezon grzewczy i skóra jest szczególnie podrażniona i staje sie przesuszona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uzywam Złote Ceramidy cialo- balsam ujedrniajacy. Balsam sklada sie z 24karatowego złota, witamin a,b,c,e oraz oleju kameliowego. fajnie nawilza, poprawia kondycje skory,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wole naturalne Oleje, mega nawilza i pomaga na rozstępy i cellulit Olejek Busajna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój nr jeden to naturalny olejek Busajna. Lepszego kosmetyku nawilżającego nie ma, na cellulit pomaga, na rozstępy nawet na zmarszczki tak ujędrnia skórę. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

body coctail z bielendy seria blue matcha blueberry jest rewelacyjny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim żeby balsam był naturalny. Od zawsze miałam problemy z suchą skórą dopiero zmiana na naturalne kosmetyki rzeczywiście mi w jakiś sposób pomogła. Mogę polecić balsamy z masłem shea, ale koleżanki wychwalają też żele z mocznikiem. Robimy zakupy w https://sklep.natko.pl/ mają fajny zestaw balsamu z tłuszczem, który też stosuje bo bardzo pomaga mi zwłaszcza na rękach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie balsamu, a olejek do ciała uzywam ujedrniajacy i nawilżający Olejek Busajna. znakomity jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie sie fajnie sprawdza balsam pahwash z mango ze sklepu pachnacakraina :) fajnie pachnie nie jest drogi a nawilza rewelacyjnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja może nie będę wymieniać konkretnych produktów, ale jeśli szukacie dobrego nawilżającego balsamu do ciała, to polecam zajrzeć na stronę https://www.ezebra.pl/ Mają tam szeroką gamę takich produktów od różnych marek, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Możecie sortować po różnych typach skóry albo szukać w kategoriach z produktami ekologicznymi, co kto lubi. Osobiście najbardziej lubię balsamy, które są lekkie i szybko się wchłaniają, a jednocześnie skutecznie odżywiają skórę. Tak wiem, ciężko taki znaleźć, ale wiadomo - na każdego dany produkt też zadziała inaczej. Trzeba po prostu szukać i testować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam bardzo konkretne dobre doświadczenia, więc powiem o konkretnym produkcie. Bardzo niepokoiły mnie coraz bardziej wyraźne oznaki cellulitu i rozstępów na udach i na brzuchu. Kiedy schudłam 6 kilo, stały się jeszcze bardziej widoczne. Fizjoterapeutka do której chodziłam na masaże poleciła mi olejek przeciw rozstępom Sattva. Ten ajurwedyjski olejek charakteryzuje się wyjątkowym połączeniem tradycyjnych indyjskich ziół oraz olejków z róży, mandarynki, kiełków pszenicy, migdałów, pestek moreli i awokado. Kupuję go w zielonysklep.com.pl https://zielonysklep.com/olejek-przeciw-rozstepom-100ml-sattva
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja skóra jest sucha, więc żel nawilżający jest odpowiedni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koniecznie zwróć uwagę na skład
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

seni care sa dobre i bezzapachowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie balsam a olejek busajna ze sklepu pachnaca kraina nie ma lepszego nawilzenia i ujedrnienia skory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kilka dni temu kupiłam olejek do ciała z lirene i jest świetny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre balsamy do ciała kupicie z Bielendy z tej linii Coctail, mój ulubiony to wygładzający balsam z brzoskwinia i kombucha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie największym zaskoczeniem były produkty z Domowej Mydlarni. Skóra po nałożeniu masełka jest dobrze nawilżona i przyjemna w dotyku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja lubie z bielendy z serii coctail :D fajnie pachna są tanie i maja naturalny skład
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie używam balsamów, wolę naturalne kosmetyki jak Olejki do ciała. Bardzo dobry jest Olejek Busajna. Świetnie nawilża i ujedrnia skóre, pomaga tez opalac się, mam po nim ładną złotawą opalenizne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny jest Olejek Pahwash z mango, delikatna skóra jest po nim , jak wyprasowana. I ten obłędny zapach, uwielbiam go
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim żeby miał dobry i w miarę naturalny skład. Sama mam ten problem a do tego skórę atopową i niestety nie każdy mi pasuje. Sama mogę polecić Ci kosmetyki z masłem kakaowym. Może być ewentualnie samo masło kakaowe chociaż ja najlepiej wolę w wersji balsamu bo się lepiej rozprowadza. Stacjonarnie w moim sklepie nie ma go od dłuższego czasu ale robię zakupy tu https://bioexpress.pl/ te, które wspomniane, które mi odpowiadają to akurat kosmetyki amerykańskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie składniki będą najbardziej nawilżać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

kosmetyki (28 odpowiedzi)

Witam jakich używacie sprawdzonych szamponów do włosów przeciwłupieżowych? i po jakich farba nie...

Odchudzanie (88 odpowiedzi)

Też się odchudzałam z nh ale po roku wysiadł mi żołądek od suplementów teraz chodzę na dobry...