Jaki balsam do ciała polecicie

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mojej suchej skóry super sprawdza się masło do ciała Camelia Oil takie w czarnym mega ładnym opakowaniu z firmy Bielenda. Początkowo byłam dość negatywnie nastawiona do produktu, ponieważ sama zawsze zaopatruję się w jakieś balsamy z apteki, ale był to prezent urodzinowy, więc przetestowałam go. Mogę szczerze polecić :)
Podarowałam to masło mamie i od tego czasu kupiła już kolejne 2 opakowania. To jej ulubiony produkt do pielęgnacji skóry :)
Aktualnie uzywam tego https://www.pollenaewa.com.pl/nasze-marki/eva-dermo/nowosc-intensywnie-nawilzajacy-balsam-do-ciala/ - nie jest drogi a mam wrazenie,ze ma działanie o wiele lepsze niż wiekszość kosztownych balsamów z jakimi miałam do tej pory do czynienia. Jest to o doskonale wchłaniającej się i niezwykle przyjemnej konsystencji natłuszcza skórę, działa kojąco na podrażnienia, zmniejsza uczucie napięcia i odbudowuje naturalną barierę ochronną skóry.
Balsam nie ma zapachu. A właściwie nie ma żadnego sztucznego zapachu, przez co nie podrażnia i dobrze sprawdza się przy skórze alergicznej. Jak dla mnie jest to mega plus bo mocne zapachy mnie drażnią.
https://m.ceneo.pl/17636284 Poczytaj o tym. Jest rewelacyjny jak tez inne produkty tej firmy. Jest bardzo, bardzo wydajny. Jedna pompka starcza na całe ciało, balsam ma konsystencje śliskiej wody, nie pozostawia tłustej warstwy. Ja jestem zachwycona
Dobre jest mleczko do ciała z cytrynowcem i miętą z serii Botanic Formula od Bielendy. Nie przejmuj się tym, że to nie balsam. Pewnie przypadnie Ci do gustu jeszcze bardziej niż zwykły balsamik. Świetnie pachnie i ma fajną pompeczkę :)
Potwierdzam , dla mnie też to mleczko jest super. Do tego jego zapach jest uzależniający :P
Trafiłam ostatnio na balsamy firmy Mixa. Ładnie się wchłaniają, łatwe do smarowania i zajefajnie utrzymują nawilżenie. Nie ma sachary na nogach nawet po 12 godzinach. Z czystym sumieniem polecam. Nie zostawiają też tłustej powłoki na skórze.
Z których jesteście najbardziej zadowolone?
Polecam Ci bardzo fajny basamik vegan friendly regenerujący z różą Bielendy. Super zmiękcza skórę.
ja z kolei polecałabym zamiast balsamu, masło do ciała. Jest wydajniejsza i bardzo dobrze natłuszcza skórę.
polecam krem natluszczajaco nawilzajacy z novaclear, swietnie sawilza i pozostawia skore gladka. nie dużo kosztuje dostaniesz go w aptece.
Bardzo polecam markę YOPE. Posiada w swoim asortymencie szeroką gamę kremów , maseł, balsamów, żeli, szamponów, odżywek. Nie testuje swoich produktów na zwierzętach! Produkty mają przepiękne zapachy, zaś ich sama zawartość jest bardzo wydajna.
Ja polecam mieszanie bepanthenu (tej maści na odparzenia dla dzieci) i do tego byle jaki balsam i skóra jak u niemowlęcia