Jakie gotujecie zupki dla dzieci i czym je zagęszczacie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
jak w temacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie gotujecie zupki dla dzieci i czym je zagęszczacie

Gotowanymi tłuczonymi ziemniakami, kaszką kukurydzianą, kaszką Bobovita- marchewka, kaszą manną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie gotujecie zupki dla dzieci i czym je zagęszczacie

Ja gotuje na kurczaczku, na indyku itp.
Niczym nie zageszczam, czasami dodam lyzke smietanki 12 %.ale rzadko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie gotujecie zupki dla dzieci i czym je zagęszczacie

ja też nie zagęszczam, gotuję w małej ilości wody, dodaję makaron lub ryż i wszystko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie gotujecie zupki dla dzieci i czym je zagęszczacie

ja tez nie zageszczam.na kurczaku lub indyku-marchew,ziemniaki,brokuły,seler,pietruszka,czasem kalafior.
to taka standartowa zupka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie gotujecie zupki dla dzieci i czym je zagęszczacie

jak Zuzia była mała to zagęszczałam jej mączką ryżową, a teraz to już je to co my, smietana, mąka itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie gotujecie zupki dla dzieci i czym je zagęszczacie

Ja też nie zagęszczam. Standardowo mięsko plus ziemniaczki i inne warzywka plus brokuł, kalafiorek, czasem suszona śliwka czy papryka słodka, itp-żeby urozmaicić. Jak bez ziemniaczka to makaron,kaszka, ryż lub kluski. Ostatnio kupuję mrożone zupy warzywne i wybieram co lepsze "kąski" do zupki małej. Niestety w sklepach nie ma teraz dobrych warzyw (świeżych).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakie gotujecie zupki dla dzieci i czym je zagęszczacie

Ja też nie zagęszczałam zupek. Na początku, kiedy wszystkie warzywa miksowałam - zupka sama robiła się gęsta. Później - warzywa tarłam na tarce i też nie było potrzeby, żeby zagęszczać.
Na początku bardzo pomogła mi strona {url]http://www.osesek.pl/ - znalazłam tam dużo przepisów, dzięki czemu łatwiej było mi urozmaicać dietę Młodego. No i tabelki co i kiedy wprowadzać - nie ma co się ich sztywno trzymać, ale czasem mogą pomóc. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mała ma 8 miesięcy i kupuje jej gotowe dania z https://hipp.pl/. Wiem wygodna ale przy 3 dzieci inaczej bym nie ogarnęła. Tak wiem, ze ma zdrowo, zbilansowane i wszystko co trzeba. Po roku zawsze dzieci mi się przestawiały na nasze jedzenie a słoiczki były na wyjazdy.,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Przedstawiciel Thermomix (70 odpowiedzi)

Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna??

Ciasta na komunię - gdzie? (9 odpowiedzi)

Polećcie proszę cukiernię (lub prywatną osobę) która upiecze mi w Gdańsku smaczne ciasta, sernik...

Gdzie mogę kupić Thermomix ?? (4 odpowiedzi)

Jakieś namiary na przedstawiciela?