Jeszcze raz Koci wątek !

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Dziewczyny jakie karmy dajecie swoim kotom?? Podobno KitKat i Whiskas to straszne g....o. Podobno ma tylko 4 % mięsa i same konserwanty. Jak jest u Was? Czym karmicie?? Moja kotka dostała łupieżu i jak zaczęłam czytać kocie wątki na różnych forach to się przeraziłam czym karmiłam swoją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

jak miałam kotkę to jadała to :
http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/sheba
podobno nie mają konserwantów ...smakowało jej bardzo innych nie chciała ruszac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

Ja daję MIAMOR -w galaretce/ oraz Animoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

ja daje Whiskasa i ona go lubi i nic jej nie jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

ja też zawsze dawałam whiskas ale odkąd ma łupież i lekarz powiedział, że od pokarmu to zaczęłam szperać neta i niepochlebne opinie są o nim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

nigdy bym nie dała swoim kotom Whiskasa to samo gówno, żadnych wartości. Karmię tylko Royal Canin, czasami Proplan. Saszetek nie chcą jeść, więc pozostaje tylko sucha karma. Dwa razy w tygodniu jako przysmak dostają tuńczyka z puszki, za którym przepadają. Jestem odpowiedzialną osobą i innej karmy nie daję, tym bardziej, że to dwa kastraty wiec muszą mieć specjalną karmę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

ja nie mam kota, ale moje koleżanki kociary też nie dają whiskasa, tak samo jak ja nie dałabym mojemu psu pedegree.
Podobno warto czasem dać kotkowi rybkę. Znajoma karmiła swojego kota tuńczykiem z puszki, takim w sosie własnym. Podobno taniej i zdrowiej niż to kocie żarcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

mój kot zajadał się kit katem i whiskasem - za to rojal canin czy gourmet czy innym drogim żarciem nie tknęła - wiec co mi pozostało? hehe ale też dawałam tuńczyka i się zajadała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

a moze ktos chce kotka?? ma 2 lata, chetnie wskakuje na kolana i lubi pieszczoty. Szukam dla niej dobrego domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

nasze kociaki jedzą Bosch Sanabelle - karma ta ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny, tylko trochę trudno ją dostać. Whiskas i inne marketowe karmy to naprawdę śmietnik i do tego wcale nie tani. Od razu negatywnych efektów może nie być widać, ale po latach wychodzi takie jedzenie:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

a to że koty lubią whiskasa to się nie dziwię, jest tam tyle ulepszaczy smaku i zapachu... My też lubimy chipsy;) ale nikt ich codziennie nie je, bo wiadomo że to syf.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

no Gourmeta też ostatnio daje i też lubi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

ja karmie royalem british, kupuje przez internet bo taniej,a puszki sheba tacki- najlepsza cena w tesco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

moja je tylko Royal Canin a przy gorszych miesiacach Purine, nigdy jej nie dałam Whiscasa czy tym podobne.
No i wiadomo, że czasem jak kot zasmakuje takiego whiskasa z dodatkami aromatów i innych ulepszaczy to nie chce jesc tej droższej karmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

Royal Canin young female + galaretka gourmet, koteczka zdrowa i wesoła.
Whiskasa nie ruszy, czasami dam jej kawałek piersi z kurczaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

może też spróbuje z tuńczykiem z puszki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

Gourmet mimo dość wysokiej ceny też ma niewiele mięsa - ok 8%.

Najlepsze "marketowe" karmy to Perfect Fit (w suchej jest 21% mięska, w mokrej 16%) no i Purina One (ok 15% mięsa).

Moje kociaki oprócz karmy dostają też od czasu do czasu podroby drobiowe (sparzone serduszka, żołądki).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

a co myślicie o ANIMONDA Carny?? Mała puszka kosztuje 3,70 albo uszki Felix ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

Te karmy z puszki nie są takie złe, najgorzej ma się sprawa karmą suchą. Ja daję swoim kotom puszki kitekat a suchą karmę Purina. Royal Canin podobno też nie jest aż taki super. Najlepsze są karmy ze Skandynawi i Kanady. Kiedyś podawałam Nutro choice i Bozitę ale teraz nie stać mnie na nią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

ja też słyszałam o dobrych niemieckich karmach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeszcze raz Koci wątek !

Wszystkim szukającym karmy dla kota Whiskas w okazjonalnych zestawach polecam zajrzeć do sklepu internetowego Unizoo. Duży wybór połączeń smaków, sztuk w zestawach i konkurencyjne ceny. Często korzystam z możliwości odebrania zamówienia osobiście pod Warszawą w Jankach.
https://unizoo.pl/pol_m_Dla-kota_Karma_Marki_Whiskas-250.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ta karma jest jedna z gorszych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...