Zuzia - opinia (1) Bardzo pozytywna atmosfera, można nauczyć się wielu nowych rzeczy, polecam! :) Zuzia Adrian - opinia (1) Korzystaliśmy z usług Jobhouse, podczas organizacji konferencji. Super... Adrian Super (1) Szukaliśmy dyrektora handloweho a nasi kandydaci dzialali nam juz na nerwy.... Maria Róg
Polecam (1) wrociłam z zagranicy i nie wiedzialam co dalej. pracowalam jako frzjerka w... Elka Sandomierska Polecam. (1) Zleciłam rekrutację do agencji pracy bo sama nie mam na to poprostu czasu.... Jowita Gwiazda Polecam (1) Poprosiliśmy agencje Jobhouse o przeprowadzenie rekrutacji na pracownika... Inga Górska Super (1) Bardzo dobra agencja pracy, szybki kontak bez zastrzezen. Mili pracownicy i... Miroslaw Super (1) Po wykiwaniu mnie przez wsplnika musialem zamknac interes ktory otworzylem 3... Ernest Kacopek Polecam (1) Swiezo po studiach mialam duze problemy ze znalezieniem pracy, na szczescie... Motyl Łucja Wielki plus (1) Bardzo dobra agencja, mega poważnie podchodzą do swojej pracy i wszystko... Marek Frudysz Firma godna polecenia, jasne oczekiwania, jasne warunki pracy (1) bardzo profesjonalne podejście do pracowników, Klientów, Kandydatów, polecam :) Katarzyna Mościcka Polecam (1) Szukalam nowych pracownic do mojego salonu fryzjerskiego.. Osoby ktore... Karolina super firma (1) super firma, aby zebrać dla siebie jak najwięcej informacji odnośnie rynku... Laura Prądzyńska przedstawiciel (1) Szukając przedstawiciela handlowego do naszej firmy ogłaszaliśmy się wiele... Aleksander Morawa zawrotne tempo - szybkie działanie - sprawna pomoc (1) po odejsciu wspolniczki zostalam sama za sterem. Wszystko zaczelo mi się... Ewka Polecam (1) Bardzo dobra współpraca! Kontakt z koordynatorem cały czas na bieżąco,... Magda Polecam! (1) Świetna obsługa, bardzo sympatyczne Panie w biurze w Gdańsku. Dora absolutny brak profesjonalizmu (2) pozostawiłam swoje dokumenty i nigdy nigdy nie zadzwonił. Nie kontaktowano... agnieszka Filipens - opinia (1) Poszedłem się zarejestrować i od razu po paru dniach dostałem pracę w... Filipens Polecam! (1) Bardzo miła obsługa i fachowe podejście do osób szukających pracy. Pracownicy... Ewelina