Jubikom

Zegarmistrz Sklepy jubilerskie Zegarki

Gdynia, Wójta Jana Radtkego 29/31

Bartek - ocena (1) Szkoda że nie dało się wystawić jednej oceny dla części zegarmistrzowskiej i... Bartek Bartek - ocena (1) Leciwy już szwajcar przeszedł pełen serwis w niespełna tydzień (co... Bartek Marek - ocena (2) No to jak bylo dobrze to jest zle.zmniejszenie bransolety koszt 50 zł teraz a... Marek
Maciej - opinia (1) ocena pozytywna. pełny profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt. Polecam! Maciej Awia - opinia (1) Bardzo dobry zegarmistrz, duża wiedza i fachowość. Szybkie terminy napraw, co... Awia Zegarmistrz (1) jedyny zegarmistrz któremu mogę spokojnie oddać zegarek do naprawy serwis na... cieslut Orient (1) Bardzo dobra obsługa i wszystko na czas. Alina Są najlepsi!!! (1) Moim zdaniem Zegarmistrz Szyca to człowiek z mega dużym doświadczeniem,... Annonimka TIMEX Men's Chronograph T27601 (1) Jako jedyni pojęli się "ściągnięcia" oraz wymiany koperty z wtapianym... Kuligowski Patryk Hel Test szcelności. (1) Jedyny profesjonalny serwis zegarków w trójmieście. Gdzie ja nie byłem aby... Marek. K.