Rafał - opinia (1) Dr Krupski to zdecydowanie lekarz godny polecenia. Konkretnie odpowiada na... Rafał Robert - opinia (1) W każdej pracy cenię wiedzę, umiejętności, doświadczenie..czyli ogólnie... Robert Joanna - opinia (1) Wspaniała i fachowa obsługa. Doskonali stomatolodzy. Świetne podejscie nawet... Joanna
Ted. - opinia (1) Skoro już tutaj wszedłem to chętnie podzielę się swoją opinią. Automatycznie... Ted. Anna sz - opinia (1) doktor Krupski - rewelacja, zrobiłam tu 4 implanty, super profesjonalnie,... Anna sz Barbara - opinia (1) Pan dr Krupski usunął mi ząb z naprawdę krzywym korzeniem i wykonał to bardzo... Barbara Lidia - opinia (2) Gabinet bardzo schludny i zadbany, obsługa bardzo profesjonalna, wykonanie... Lidia Magda - opinia (1) Lek.stomatolog Magdalena Ociesa to zlota kobieta. Jezeli szukasz osoby... Magda Gosia - opinia (1) Bardzo miła obsługa. Dr Ociesa bardzo sie przykłada do wykonywanych zabiegów.... Gosia Wizyta u chirurga (1) Do K2 dental dostałam sie z polecenia koleżanki miałam dlutowana ósemkę byłam... Aleksandra olga (1) jest supre stomatlog ja jest miła i barazdro faina olga Wizyta u dr Barbary (1) Z wizyta w klinice byłam w wakacje, kilka razy. Obsługa na jak najwyższym... Iza Bez stresu, bez bólu, profesjonalnie, z poczuciem humoru! (1) Gorąco polecam. Miałem wcześniej podejście do usunięcia szóstki w innym... strach Dr. Krupski - najlepszy chirurg (1) Miałam do usunięcia prawie niewidoczną ósemkę (zalecenie ortodonty). Z racji... Aleksandra P.Chirurg Najlepszy !!!! (1) Najmilszy, najlepszy, cierpliwy i bardzo doświadczony lekarz ! Doktor... Angelika Ekstrakcja dolnej 8 dr Krupski (1) Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Ekstrakcja 8 u dr Krupskiego poszła... kkkk strach przed dentysta (1) Od lat nie chodziłem do dentysty - trauma z młodości. Wcześniej chodziłem jak... Bartek Dr. Krupski - najlepszy na zablokowane ósemki! :-) (1) Mam tą wątpliwą przyjemność posiadania ósemek, które rosną ,,pod skosem",... Marta pełen profesjonalizm (1) Uważam że jakość usług w klinice jest na bardzo wysokim poziomie, byłam tam z... Ania polecam ! (1) dr Krupski jest świetnym specjalistą, polecam ! 0 bólu, diagnozowanie i... stały pacjent Krzysztof