KFC

Fast food Jedzenie na wynos

Kowale, Glazurowa 2

Kuba - ocena (1) Bardzo miła obsługa i po raz pierwszy zdążyło się że dostałem zamówienie... Kuba Marcin - ocena (1) Porażka. Skrzydełka nie przypominają Hot Wings. Nie doprawione i jakby... Marcin ARTUR - ocena (1) mniam pyszne jedzienie miła osługa ARTUR
Katarzyna - ocena (1) Żenada do kwadratu po 20 minutach przebywania w kfc dostałam mandat w... Katarzyna ZixSanyo - ocena (1) Najgorszy KFC jaki znam. W środku zimno, obsługa nieogarnięta.... ZixSanyo Katarzyna - ocena (1) Pysznie,czysto i miło Katarzyna Miki - opinia (1) Ładnie czystko i smacznie polecam na pewno wrócę Miki JK - opinia (1) Zawsze na wynos czegoś brakuje. Nieważne czy zamawiam w dzień, w noc czy w... JK Marcin - opinia (1) Zamówiłem dzisiaj bitesy, poraz kolejny połowa to były tylko grutki panierki.... Marcin Anne - opinia (1) Freundliche und schnelle Bedienung. Miła, szybka obsługa, jedzonko ciepłe i... Anne brzdęk - opinia (1) Niestety za każdym razem czegoś brakuje- najczęściej burgera. Nie ma... brzdęk Lukasz - opinia (1) Dzisiejsza dostawa jak kilka ostatnich to jakaś kpina. Zamówiłem kubełek dla... Lukasz Michał - opinia (1) Zamawiamy w tym miejscu co jakiś czas, zdążają się jakieś minusy ale, po... Michał Żenada - opinia (1) Od pół roku nie mają lodów i shake'ów, bo maszynę mają wiecznie zepsutą, to... Żenada Monika - opinia (1) Zamówiłam dziś, któryś raz z rzędu w KFC. Przyjechało zamówienie zimne i... Monika Arleta - opinia (1) Nie realizują w ogóle zamówień. Jedna wielka porażka Arleta mark - opinia (1) dwukrotnie zamówiłem kubełek z frytkami. Mimo, że zamówiłem droższy, dostałem... mark Jacek - opinia (1) Kfc kowale to żart. Brak części zamówienia Jacek Krzysztof - opinia (1) Jedzenie przyjechalo zimne . Juz kturys raz Krzysztof niezadowolony klient - opinia (1) Ludzie i tak będą tam kupowali więc nie ma co odradzać. Co najwyżej... niezadowolony klient