Magda P. - opinia (1) Fantastyczne miejsce. Dzięki Pani Karolinie zdałam egzamin CAE. Bardzo wysoki... Magda P. Aneta - opinia (1) Bardzo polecam!!! Jakość nauczania na najwyższym poziomie. Dzięki nauce u... Aneta Agnieszka PK - opinia (1) Od roku korzystam z usług korekty językowej tekstów w języku angielskim.... Agnieszka PK
Agnieszka PK - opinia (1) Kończę już drugi rok nauki angielskiego w ramach kursów u Pani Karoliny... Agnieszka PK Gosia - opinia (2) To już mój drugi kurs u Pani Karoliny, serdecznie polecam. Według mnie, nie... Gosia Agnieszka - opinia (2) Zajęcia z angielskiego z Panią Karoliną były przeprowadzone na wysokim... Agnieszka Agata - opinia (2) Do szkoły kklingua uczęszczam od 2 lat. Zajęcia prowadzone w sposób bardzo... Agata Najlepsza szkoła w trójmieście! (2) Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny! Jest najlepsza! Jest... Użyszkodnik Ideał! (2) Trafiłam do Pani Karoliny w styczniu 2018 roku, dokonując wyboru Jej szkoły... Iza Pełen Profesjonalizm (2) Prowadzę Kancelarie Prawniczą i poszukiwałam szkołę językową na najwyższym... Kursanci Szkoła godna polecenia (2) Pani Karolina to profesjonalistka. Zajęcia prowadzone są ciekawie,... Wioleta KK Lingua to najlepszy wybór (2) Uczestniczyłam w kursie przygotowującym do egzaminu CAE i jest to szkoła... Ania Serdecznie polecam (2) Profesjonalnie podejście do pracy do cecha wyróżniająca Panią Karolinę.... AZ Polecam. (1) Bardzo polecam naukę u Pani Karoliny. Największe plusy to profesjonalne... Kursantka IELTS tylko u Pani Karoliny (3) Uczęszczałam na kurs egzaminacyjny IELTS Academic. Egzamin był mi potrzebny... JS Kurs CAE. (1) Polecam naukę u Pani Karoliny. Kurs przygotowujący do egzaminu Advanced CAE... Absolwentka Specjalistyczny kurs j.angielskiego-polecam!!! (1) Bardzo polecam kursy językowe w KK LINGUA u Pani Karoliny. Miałam przyjemność... Daria Super! (2) Z czystym sercem polecam! Fantastyczna nauczycielka, profesjonalna pod każdym... Iwona Kurs indywidualny - świetny wybór (2) Zdecydowałem się na kurs indywidualny w szkole KK Lingua dzięki najwyższym w... Paweł KK LINGUA (2) Z pełną odpowiedzialnością polecam KK Lingua! Szeroka oferta usług oraz... Monika