Kafe Delfin

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, ul. Rybińskiego 17

Zuza - ocena (1) Klimatycznie swobodnie Zuza M&M - ocena (1) Miejsce z duszą, świetna lokalizacja i przemiła obsługa! Lokal godny... M&M Inci - ocena (1) Pyszne lody, kawa, herbatka i wspaniałe ,,czarne,, ciasteczko! Przemiła... Inci
K - opinia (1) Lokal super, fajna miejscowa, mega klimatyczna, ale....brak zimnych napoi ,... K Marta - opinia (1) Malutkie ale przemiłe miejsce, szczególnie zielony ogródek na tyłach.... Marta meff - opinia (1) Brawo za czeskie piwa (Rohozec/Svijany) normalnie miodzio i wrócę jeszcze nie... meff Martyna - opinia (1) Kawiarni zdecydowanie przydałoby się odświeżenie, wygląda niezmiennie (abo... Martyna Wspaniały klimat (1) Nie jesst to typowa kawiarnia hipsterska, gdzie chodzi sie tylko robic... Wiktoria wspaniałe miejsce! (1) Bywałem już nie raz w tej kawiarni. kiedyś zdecydowanie częściej jak... Paweł 2 (2) Kawiarnia w bardzo fajnym miejscu zacheca do wypicia gorącego kubka pysznej... peter Niestety jestem na nie (1) Byłam w Kafe Delfin pierwszy i ostatni raz. Zimna kawa i szarlotka z włosami.... Kasia Świetny klimat (1) Odwiedziłam to miejsce namówiona przez znajomych i się nie zawiodłam :) Fajna... Natalala Wszystkim, którzy po spacerze w Parku nie wiedzą dokąd pójść na pyszną kawę!! (1) Odwiedziłam to miejsce kilkakrotnie po spacerze w Parku Oliwskim. Już na myśl... Dominika obsluga (1) lokal ma bardzo fajny klimat i dobrą lokalizację. Natomiast obsługa jest... klient super miejsce (1) dzięki niesamowitemu wystrojowi i przemiłej obsudze, udało się Państwu... Beti klimatycznie (1) Idealne miejsce na ciepłą kawę czy herbatę po spacerze w Parku Oliwskim :) Softie pozytywne zaskoczenie (1) Nie spodziewałam się, że w okolicy Parku Oliwskiego można znaleźć tak urocze... Ania fatalna obsługa (1) Klimat spoko, ceny ok ale panie z obsługi fatalne, zero zainteresowania,... zdegustowana oliwianka (1) Super knajpka,na spotkania przy kawie i szarlotce.miła i sympatyczna obsluga.... oliwianka Fantastyczny lokal (1) Bardzo klimatyczny lokal. Rewelacyjna gorąca czekolada. Gęsta nie za słodka... Lesław