Godne polecenia (1) Za niewielkie pieniadze pogrzeb na najwyzszym poziomie Dziekujemy Sylwia uslugi pogrzebowe (2) Bardzo miła, fachowa i wyrozumiała obsługa. Pełen profesjonalizm.Polecam Katarzyna B. Anna (1) Obsługa bardzo profesjonalna, przemila i pomocna w trudnych dla rodziny... Anna
Serdecznie dziękuję firmie Kalia (1) Pogrzeb mojego (naszego) taty Bernarda zorganizowany na najwyższym poziomie.... Anna R. Najlepszy wybór w najtrudniejszym czasie. (1) Szczerze polecam usługi Kalia. Profesjonalizm idący w parze z kulturą i... Liliana Godna polecenia (1) Piszę tą opinię dlatego, że wiem jak trudno dokonywać wyborów w tak ciężkich... Olka Zakład pogrzebowy na 6!-polecam (2) Serdecznie dziękuję za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie... Maria Opinia (1) Przychodzi taki czas, że umiera ktoś Bliski - jesteśmy w szoku i bólu -... żona i rodzina Zmarłego Krzyszto Dziekuje firmie Kalia (1) Dziekuje firmie Kalia za zorganizowanie pięknego pogrzebu mojego taty ,pełny... Pawel Podziękowanie (1) Chciałam serdecznie podziękować za ogromną pomoc w tak trudnej dla mnie... Elżbieta Uslugi (1) Witam,bardzo mila, profesjonalna i fachowa obsluga.Polecam. Maria Treder Bardzo dziekuję (1) Chciałbym serdecznie podziękować pracownikom Firmy Kalia za profesjonalne... tel. 608613548 Polecam firmę Kalia (1) firma Kalia jest bezkonkurencyjna pod każdym względem w Gdańsku, 100 %... Kornelia Polecam (1) Ceremonia przygotowana profesjonalnie i na wysokim poziomie do tego za... Alicja Firma Kalia - opinia (1) Dziękuję i polecam firmę KALIA, która sprawdziła się w najtrudniejszej dla... Agnieszka Chmioła Profesjonalnie (1) Wybierając zakład pogrzebowy zasugerowałam się opiniami z trójmiasto.pl i nie... Paulina Polecam (1) Bardzo miła obsługa,profesjonalizm.Za stosunkowo niską cenę mamy wysokiej... Renata serdeczne podziękowanie (1) serdecznie dziękuję za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie... danka Podziękowania dla "Kalii" (4) Niespełna dwa tygodnie temu pożegnaliśmy Tatę. Zakład Pogrzebowy... Aleksandra B. Dziękujemy za wszystko (3) Dziękujemy za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej naszego Taty... Państwo Deik