Małgorzata Miranowska - ocena (1) Bardzo profesjonalne podejście. Dużo empatii. Wszystko na wysokim poziomie.... Małgorzata Miranowska Ewa R. - ocena (1) Chciałam serdecznie podziękować zakładowi Kalia za pomoc w zorganizowaniu... Ewa R. Gosia - opinia (2) Dziękujemy za organizowanie pogrzebu naszego zmarłego i za wszelka pomoc i... Gosia
Grażyna F. - opinia (2) Kalia - profesjonalna firma z dużą wiedzą, doświadczeniem i chęcią pomocy w... Grażyna F. Magda - opinia (2) Bardzo dziękujemy za piękną ceremonię pogrzebową mojej babci Teresy w dniu... Magda Agnieszka - opinia (1) Wspaniała organizacja, wszystko pięknie przygotowane, bardzo profesjonalna... Agnieszka Katarzyna Gniedziejko - opinia (2) Bardzo profesjonalna firma .Przygotowanie i oprawa na najwyższym... Katarzyna Gniedziejko Joanna - opinia (1) Najwyższy profesjonalizm, wszyscy pracownicy bardzo pomocni, pełni empatii i... Joanna Mirela - opinia (2) Bardzo profesjonalna firma wszystko pięknie z organizowane każdy szczegół na... Mirela Marek - opinia (1) Wspaniale przygotowana uroczystość .wszystkim polecam. Marek Marta S. - opinia (2) Pełen profesjonalizm wszystkich pracowników Polecam z całego serca.... Marta S. Jola - opinia (2) Polecam, piękny pogrzeb pod każdym względem, począwszy od formalności pełny... Jola Anna - opinia (2) Chciałabym bardzo podziękować firmie Kalia za profesjonalne doradztwo.... Anna Anna - opinia (2) Bardzo profesjonalna firma, ogromne doświadczenie, wiedza, pomoc i wsparcie w... Anna Michał - opinia (1) Bardzo kulturalni Panowie grabarze .Pozdrawiam Michał Zbigniew - opinia (1) Trzy razy S-Szybko-Sprawnie-Solidnie,pełen profesjonalizm polecam. Zbigniew Mirela Judewicz - opinia (2) Po naglej smierci mojej mamy musialam organizowac ceremonie pogrzebowa duzo... Mirela Judewicz Monika - opinia (1) chciałabym bardzo podziękować firmie Kalia. za pochówek z rodziny podwałkow.... Monika Tomasz Topolski - opinia (2) Bardzo serdecznie podziękowania dla firmy Kalia. Dla wszystkich pracowników... Tomasz Topolski Małgorzata Galuchowska-Gostomska - opinia (2) Składam serdeczne podziękowania za profesjonalną organizację i... Małgorzata Galuchowska-Gostomska