Kinga P - opinia (1) Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc przy ubieganiu się o kredyt. Bez... Kinga P Michał - opinia (1) Bardzo przyjazny wstępny kontakt. Spotkanie w nader miłej atmosferze,... Michał Paweł - opinia (1) Bardzo dobre i profesjonalne podejście do klienta. Załatwienie kredytu poszło... Paweł
Marta i Piotr - opinia (1) Doradca finansowy Michał Nowicki bardzo sprawnie i szybko przeprowadził nas... Marta i Piotr Bartosz - opinia (1) Serdecznie polecamy współpracę z Panem Michałem Nowickim. Pan Michał pomagał... Bartosz polecam kancelarie finansową oliwa! (2) Polecam uslugi tej kancelarii. Współpracowałem z Panem Michałem Nowickim.... Sikora G. Ubezpieczenia i emerytury :) (1) Dziękuję za zajęcie się moimi ubezpieczeniami. Dokładnie wiem, co teraz mam.... AW Polecam (1) Świetna pomoc Pani Marty Meczykowskiej w uzyskaniu kredytu hipotecznego... Ewelina MARTA MENCZYKOWSKA (1) Polecam panią Martę bardzo pomocna i kompetentna osoba. Ania Bardzo profesjonalne podejście do klienta. (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Lech Pan Tomasz Damian (1) Polecam Pana Tomasza Damiana - kompleksowa pomoc przy kredycie, załatwieniu... Michał Zbigniew Szymański (1) Pan Zbigniew charakteryzuje się: profesjonalnym podejściem do prezentowanego... Paweł Pietkiewicz Małgorzata Figurska (1) Polecam doradcę, Panią Małgorzatę Figurską. Bardzo pomogła w wyborze... Marek Kaczyński Polecam (1) Rzetelność, wiedza, profesjonalizm. polecam każdemu. Jestem bardzo zadowolony. JAKUB Renata Górska (1) Zgłasza się do mnie wielu doradców finansowych. Wybrałem panią Renatę... Jan Odymała Marta Menczykowska (1) kompetentna i miła doradczyni, polecam! Natalia Szczerze polecam Pana Zbigniewa Szymańskiego (1) Szczerze polecam Pana Zbigniewa Szymańskiego, dzięki niemu moje "zaniedbane"... Wojciech Grzyb profesjonalna obsługa (1) polecam, bardzo dobre dbanie o klienta , bezproblemowy kontakt, fachowa pomoc... KRZYSZTOF Pan Artur Burzacki (1) Firma godna polecenia. Profesjonaliści.Bardzo indywidualne podejście do... A. Potrykus Agent ubezpieczeniowy (1) Witam. Chciałbym polecieć usługi Pani Renaty Górskiej w zakresie... Feliks Daniel