Ewa Biskup - opinia (1) Cenię kancelarię za profesjonalne podejście i dobry kontakt z klientem. Nasza... Ewa Biskup Anna - opinia (1) Kancelaria Prawna Kaczmarek i Partnerzy pomogła mi w poważnym problemie... Anna Ewelina - opinia (1) Polecam usługi tej kancelarii. Bardzo wnikliwie analizują sprawę, angażują... Ewelina
Piotr Ćwikliński - opinia (1) Nie zawiodłem się. Oczekiwałem rzetelnej porady prawnej w mojej sytuacji i ją... Piotr Ćwikliński Malwina Kolejewska - opinia (1) Bardzo polecam ta kancelarie. Moja sprawa została szybko i sprawnie... Malwina Kolejewska Kinga - opinia (1) Miła i przyjemna atmosfera w samej kancelarii. Pracownicy niezwykle pomocni i... Kinga Michael S - opinia (1) Fachowa opieka prawnicza. Rzetelna pomoc i skrupulatne podejście do klienta.... Michael S Pawel - opinia (1) Profesjonalne podejście. Rzetelna ocena sytuacji. Prawnicy na najwyższym... Pawel OlaP - opinia (1) Serdecznie polecam. Jakość usług na jak najwyższym poziomie. Problem został... OlaP Filip - opinia (1) Usługi na najwyższym poziomie, szacunek dla klienta i przede wszystkim udana... Filip Agnieszka - opinia (1) Pomoc w mojej sprawie ze strony kancelarii była nieoceniona. Są to ludzie... Agnieszka Malgorzata - opinia (1) Pełne zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Otrzymałam duże wsparcie i pomoc.... Malgorzata Marcin Jawor - opinia (1) Fantastyczna obsługa klienta, prawnik wyrozumiały, kontaktowy i przystępny... Marcin Jawor Marta_Stefańska - opinia (1) Znalazłam się w trudnej sytuacji i szukałam fachowej pomocy i doradztwa.... Marta_Stefańska Oliwia - opinia (1) Zależało mi żeby moją sprawę powierzyć kancelarii dla której nie ma rzeczy... Oliwia Weronika K - opinia (1) Bardzo polecam! Przyszłam do kancelarii z bardzo delikatnym problemem. Nie... Weronika K Wojtek - opinia (1) Zgłosiłem się z problemem prawnym osobistym. Zostałem przyjęty szybko i... Wojtek Zadowolona klientka - opinia (1) Ogromna wiedza i zaangażowanie pani Pauliny pomogła mi wygrać sprawę .... Zadowolona klientka Justyna - opinia (1) Zgłaszając się do kancelarii byłam pełna obaw i stresu związanego z trudną... Justyna Zawiedziony - opinia (2) Po uiszczeniu opłaty całkowity brak zainteresowania sprawami które... Zawiedziony