Dariusz - opinia (1) To już kolejna sprawa, którą prowadził Mecenas Bernecki, i która zakończyła... Dariusz Krystyna - opinia (1) Mecenas Bartosz Bernecki bardzo skuteczny w działaniu. Merytorycznie zawsze... Krystyna Ewa - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa prawna! Szczerze polecam i oczywiście dziękuję... Ewa
Jacek - opinia (1) Właśnie zakończyła się moja sprawa prowadzona przez Pana Bartosza Berneckiego... Jacek Mariola - opinia (1) Bartosz Bernecki adwokat godny polecenia, sprawy załatwia konkretnie i... Mariola Anna J. - opinia (1) Polecam w 100 % Profesjonalna obsługa. Wysoka skuteczność. Miałam... Anna J. Polecam każdemu, kto ma problem ze ściągnięciem należności (1) Jak w tytule, Miałem problem z odzyskaniem zadatku, który według prawa... Krzysztof Zalewski Pełen profesjonalizm (1) Pan Radca Prawny Bartosz Bernecki prowadził moją sprawę o zniesienie... Joanna Pozytywny Szok (1) Coś co wydawało mi się bez wyjścia, dzięki tej kancelarii okazało się proste... Marek Serdecznie polecam! (1) Dzięki panu Mecenasowi wygrałam rozprawę rozwodową i uzyskałam korzystne... Marzena Pełen profesjonalizm (1) Korzystałem z usług kancelarii Pana Bartosza Berneckiego i szczerze polecam.... Jacek K. Usluga prawnicza (1) Miałam przyjemność korzystać z usługi prawnej mecenasa Bartosza... Ewa Polecam (1) Polecam wszystkim. Profesjonalna obsługa. Wysoka skuteczność. Dzięki... Barbara Warto! (1) Powierzyłem Kancelarii prowadzenie windykacji moich pieniędzy i zostały... Michał Postepowanie u komornika (1) Witam. skorzystalem ostatnio z obslugi tej kancelarii. w dwoch poprzednich... Marcin z Gdyni Zdecydowanie polecam (1) Na temat kancelarii Stigma Office mogę wypowiedzieć sie w samych... Jolanta na razie nie polecam (1) No coż, na razie nie moge napisac takich superlatyw jak poprzednicy, bo o ile... rozczarowana Pełen profesjonalizm (2) To jest dopiero kancelaria ! Panowie Mecenasi czuwali nad moją sprawą od... Zadowolony klient Obsługa firmy (1) kancelaria stigma office od niedawna obsługuje moja firmę pod katem... xXx Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta (1) Niedawno korzystałam z pomocy biura Stigma i od razu wiedziałam, że można... zadowolna klientka