Kardiolog - pilne

Witam :)

Poszukuję dobrego kardiologa - kardiologa który sprawdzi przyczynę dolegliwości a nie tylko z góry przepisze leki.. Chodzi o młodą osobę.
Dostałem skierowanie pilne.
Mogą być również okolice Pruszcza Gdańskiego - NFZ jak i prywatnie :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kardiolog - pilne

Może polecacie któregoś kardiologa z Przychodni na Karwinach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prywatnie i pilnie, to Zdrowy Profil z Gdańska, prof Kozłowski ew inni lekarze tam pracujący, naprawdę pracują tam super lekarze, Od lat leczę się u profesora tyle że na NFZ, a terminy odległe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaki jest koszt wizyty.? I czy lekarz wykonuje jakieś badania na miejscu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kamil wygooglaj sobie stronę "Zdrowego Profilu" , tam są podane cenniki zarówno konsultacji (chyba 120-290zł, zależy czego dotyczy i u kogo) jak i badań u każdego z ich specjalistów, podane także kto w czym się specjalizuje. Na pewno na miejscu mają echo serca, próby wysiłkowe, holtery ekg i ciśnieniowe, co jeszcze nie wiem, na pewno tego czego nie mogą zrobić, zrobią w szpitalu, bo to lekarze pracujący w szpitalach, zatem wg mnie warto,
http://zdrowyprofil.pl/cennik/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

Jakie tabletki na libido działają (31 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...