Asia - ocena (1) Staram się chodzić na zabiegi depilacji pastą cukrowa w miarę regularnie. To... Asia Wiktoria - opinia (1) Witam :) w sierpniu minie rok odkąd zaczęłam chodzić na depilacje do salonu... Wiktoria Magda - opinia (1) Od ponad trzech lat jestem klientką Karmel. Wcześniej Gdynia teraz Wrzeszcz.... Magda
Magda - opinia (1) Usługa na najwyższym poziomie! Pani Ewelina potrafi zbudować wspaniałą... Magda Magda - opinia (1) Jestem klientką Pani Eweliny od ok 3 lat i muszę przyznać że niewiele osób... Magda Aleksandra - opinia (1) Polecam z całego serduszka! Miła obsługa - czas szybko mija w dobrym... Aleksandra Natalia - opinia (1) Optymizm, pofesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta doskonale... Natalia Angelika - opinia (1) Profesjonalnie, wszystko o czasie, czysto i przesympatycznie ;) polecam ! ;) Angelika Laura - opinia (1) Obsługa bardzo miła, a zabieg przede wszystkim szybki i bardzo skuteczny :) Laura Paulina - opinia (1) Miła Pani Ewelina, dobra muzyka i ten wystrój pin-up grają razem na 6! Paulina k - opinia (1) Wspaniałe misje z przemiłą właścicielką :) k Holly - opinia (1) Korzystam z usług Pani Eweliny od 2 lat i zawsze jestem usatysfakcjonowana Holly Magdalena - opinia (1) profesjonalizm na 100%, szybko, sprawnie, z dbałością o komfort klientki, do... Magdalena Renata - opinia (1) Jako stała klientka gorąco polecam Renata Justyna - opinia (1) Już od kilku lat jestem klientką Pani Eweliny i bardzo sobie cenie jej... Justyna Julita - opinia (1) Jestem baaardzo zadowolona z depilacji, Pani Ewelina wymiata, świetnie... Julita Marta - opinia (1) Przekonana do słuszności stosowania tylko i wyłącznie pasty cukrowej do... Marta Kasia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług salonu Karmel. Pani Ewelina jest bardzo... Kasia Polecam! (2) Polecam zabieg depilacji pastą cukrową u Pani Eweliny. Świetny efekt! Pani... Anna Monika - opinia (1) Do gabinetu trafiłam przypadkiem, na próbę i zostałam na stałe Monika