Karolina Lukjaniuk - ocena

Temat dostępny też na forum: Tyszkiewicz
Serdecznie polecam współpracę z Panem Andrzejem Leonowiczem! Od samego początku wykazał się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i doskonałą znajomością rynku. Sprzedaż nieruchomości przebiegła szybko i bezproblemowo, a dzięki jego wskazówkom i umiejętnościom udało się uzyskać najlepszą możliwą cenę. Pan Andrzej był zawsze spokojny w podejmowaniu decyzji, co dawało mi poczucie bezpieczeństwa, a jego rady były trafne i przemyślane. Jego pozytywne nastawienie dodatkowo wpływało na dobrą atmosferę współpracy, co w tak stresującym procesie było niezwykle cenne. Zawsze dostępny, udzielał wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie i troszczył się o każdy szczegół transakcji. Dzięki jego wsparciu cały proces sprzedaży był dla mnie znacznie mniej stresujący. Dziękuję Panie Andrzeju i szczerze polecam każdemu, kto szuka rzetelnego i godnego zaufania pośrednika nieruchomości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Ogromnie nam miło! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i służyć wsparciem podczas procesu sprzedaży. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie, pani Karolino. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Agnieszka Dobies - ocena (3 odpowiedzi)

Stanowczo nie polecam. Mam nieruchomość, którą sprzedaję jako osoba prywatna. Jedna z agentek...