Anna - ocena (1) Polecam z całego serca Biuro Nieruchomości TREVO w Gdańsku. Bardzo mili i... Anna Dominik - ocena (1) Zakupiłem dom przy wsparciu Pani Natalii Gerhmann. Profesjonalne wsparcie,... Dominik Jozef Janiszewski - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem obrotu nieruchomościami... Jozef Janiszewski
Weronika - opinia (2) Pośrednik nie zrobil nic poza podpisaniem umowy i wystawieniem faktury. Nie... Weronika Tadeusz Juszczyk - ocena (1) Pan Adam zajął się sprzedażą mieszkania szybko i profesjonalnie, a co za tym... Tadeusz Juszczyk Aneta z Płocka - ocena (2) Pan Krzysztof Zalewski mega profesjonalny i pomocny. Nawet po dwóch... Aneta z Płocka Marcin - ocena (1) Pan Vladyslav Doroshenko jest bardzo uczciwym, rzetelnym i sumeinnym... Marcin Aneta T. - ocena (1) Przyznaję, że nie byłam początkowo zainteresowana współpracą z pośrednikiem,... Aneta T. Ania L - ocena (1) Szczerze polecam Pana Daniela z Domum Nieruchomości . Niedawno zostały... Ania L Elżbieta Śliwińska-Sosińska - ocena (1) Bardzo wysoko oceniam moją współpracę z Panią Ewą Zawadzką reprezentującą... Elżbieta Śliwińska-Sosińska Daria - ocena (1) Z wielką przyjemnością mogę polecić współpracę z panem Maciejem. Był to... Daria Ł.B. - ocena (2) Pan Mirosław Furtak pomógł nam znaleźć mieszkanie, które spełniało nasze... Ł.B. Monika Curyło - ocena (1) Profesjonalizm i zaangażowani pana Dawida Sobieckiego na najwyższym poziomie.... Monika Curyło Maciej - ocena (1) Współpracowaliśmy z Panią Moniką z Dom&House. Świetny kontakt od samego... Maciej Małgorzata Radny - ocena (1) Z całego serca polecam współpracę z biurem nieruchomości Dom & House, a... Małgorzata Radny Jacek Pietkiewicz - ocena (1) Pełen profesjonalizm. Bez uwag a to dzięki wzorowej postawie Pani Aleksandry.... Jacek Pietkiewicz Antek - ocena (2) Pełen profesjonalizm i rzetelność w obsłudze klienta. Gruntowna znajomość... Antek Anna - ocena (1) Polecamy z całego serca. Pani Ewa Zawadzka specjalistka w sprzedaży... Anna Rafał Predenkiewicz - ocena (1) Pan Aleksander okazał się wiarygodnym partnerem do współpracy. Reagował na... Rafał Predenkiewicz Weronika Jaskulska - ocena (1) Agencję nieruchomości SeeHouse polecił mi mój znajomy. Po pierwszym kontakcie... Weronika Jaskulska