Anna O. - ocena (2) Moje doświadczenie z Agencją uważam za doskonałe. Po 3 miesięcznej próbie... Anna O. Anna Konkel-Zając - ocena (2) Bardzo polecam współpracę z Panią Natalią Krzemińską. Cała transakcja... Anna Konkel-Zając Jerzy - ocena (2) Transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Pani Ada poprowadziła sprawę w sposób... Jerzy
Piotr - ocena (2) Sprzedawałem apartament w prestiżowej inwestycji Mila Baltica w Gdańsku z... Piotr Ania T. - ocena (2) estatic to drugie biuro, któremu zaufałam pomimo dość sceptycznego stosunku... Ania T. Wioletta - ocena (2) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencją Estatic. Szczególnie polecam... Wioletta Krzysztof - ocena (2) Pani Ola Grzyb od pierwszego spotkania reprezentowała profesjonalne... Krzysztof Krzysztof - ocena (2) Kupowałem dom z Panem Robertem z biura Estatic. Miałem do czynienia z wieloma... Krzysztof Marek - ocena (2) Serdecznie polecam firmę Estatic Nieruchomości, a w szczególności Pana... Marek Michał - ocena (2) Bardzo polecam współpracę z tą agencją! Zależalo mi na szybkiej sprzedaży... Michał Konrad Lelonek - ocena (1) Szczerze polecam usługi tego biura nieruchomości. Miałem przyjemność... Konrad Lelonek Agnieszka - ocena (2) Bardzo dziękuję panu Damianowi za udzieloną mi poradę. Bardzo mi ona pomogła.... Agnieszka Jan - ocena (1) Cały proces sprzedaży mojej nieruchomości był szybki i bezstresowy a to... Jan Paweł i Beata - ocena (1) Od pierwszego spotkania, przez przygotowanie oferty, aż po finalizację... Paweł i Beata Dorota z - ocena (1) Pani Dominika Biała o doskonały przykład profesjonalizmu i efektywności w... Dorota z R.Borejszo - ocena (2) Polecam firmę działają szybko i sprawnie R.Borejszo Mateusz - ocena (1) Z Panią Martyną mieliśmy okazję współpracować przy sprzedaży naszej... Mateusz Grzegorz - ocena (2) Rzetelnie podejście do kupującego, wszystko jasno zaprezentowane, na wszelkie... Grzegorz Dorota Wróblewska - ocena (2) Transakcja przeprowadzona zgodnie z umową, firma godna polecenia. Pan Kamil... Dorota Wróblewska Kacper Sulak - ocena (2) Chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność dla zespołu Homfi za pomoc w... Kacper Sulak