Joanna - ocena (1) Serdecznie polecam Panią pośrednik - Dorotę Zielińską. Wspaniała osoba, która... Joanna Rafał Rudnicki - ocena (2) Korzystałem z usług Pana Andrzeja Leonowicza. Jestem bardzo zadowolony.... Rafał Rudnicki Jacek - ocena (2) Sprzedaż mieszkania z Biurem Nieruchomości Tyszkiewicz to bardzo dobre... Jacek
Karolina Lukjaniuk - ocena (2) Serdecznie polecam współpracę z Panem Andrzejem Leonowiczem! Od samego... Karolina Lukjaniuk Starsza Pani - ocena (1) Przez cały proces sprzedaży mieszkania, z kolejnym sukcesem (przy pierwszej... Starsza Pani Alena - ocena (1) Znalezienie mieszkania w nowym mieście było dla mnie wielkim wyzwaniem, ale... Alena Jarek - ocena (1) Sprzedałem z Panem Markiem 2 mieszkania. Czułem się zaopiekowany od początku... Jarek Piotr - ocena (1) Trafiliśmy w ręce Pani Patrycji. Wszystko było idealnie, spokój,... Piotr Joanna - ocena (1) Całym sercem polecam tę rodzinną firmę. Pan Marek z pełnym profesjonalizmem,... Joanna Kamila - ocena (1) Polecam serdecznie współpracę z MioCasa, zwłaszcza z Panią Kasią Wojtczak Kamila Serhii Kozlenko - ocena (2) Chciałbym serdecznie polecić Bartosza Bazyliewicza jako agenta nieruchomości.... Serhii Kozlenko Marta - ocena (2) Biuro Estatic zdecydowanie polecam, a jeszcze bardziej współpracę z Panią... Marta Dorota - ocena (2) Chciałabym bardzo mocno podziękować pani Ani za cudowną i pełną... Dorota Katarzyna - ocena (2) Chcielibyśmy gorąco polecić Panią Annę Michalską, która pomogła nam w... Katarzyna Christian - ocena (2) Korzystaliśmy w Gdańsku z usług biura nieruchomości Estatic. Byliśmy bardzo... Christian Jerzy - ocena (2) Wystawiam ocenę pozytywna gdyż jestem bardzo zadowolony z usług Estatic... Jerzy Jakub Wiśniewski - ocena (2) Miałem wielką przyjemność korzystać z usług Pana Roberta Bandrowskiego z... Jakub Wiśniewski Wojciech - ocena (2) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą. Pani Natalia Krzemińska... Wojciech M. J. - ocena (2) 10/10 - Pan Krzysztof W. nie zawiódł na żadnym etapie współpracy. Z czystym... M. J. Marek - ocena (2) Dzięki współpracy z agencją Estatic zwieńczyły się poszukiwania mojej... Marek