KartCenter

Gokarty

Sopot, 3 Maja 69c

Czegoś brakowało + zaporowe ceny (1) Zacznę może od zaporowej ceny...45zł za sam przejazd? byłoby to zrozumiałe... Piotr Deallx - 15 zł zamiast 30 zł - za quick race (gokarty) w Kartcente (1) Ciekawa oferta się pojawiła - http://www.deallx.pl/trĂłjmiasto Leon Świetna obsługa, fajny tor - POLECAM! (1) Byłem już na kilku torach i tu naj mi się podoba! Świetna obsługa! Chłopaki... BM
Ocena bardzo dobra! (1) Bardzo fajny tor, niezłe wózki oraz miła obsługa. Od tego sezonu znacznie... Paweł Super zabawa i emocje rywalizacji! (1) Obsługa super (bardzo wyrozumiali , paru z nas powinno zobaczyć czarną... tricity Przednia zabawa (1) Dwadzieścia cztery osoby na starcie, lekkie podenerwowanie i niepewność... Marek Bardzo fajnie! (1) Tor trochę śliski ale jak się dobrze rozgrzeje opony to czuć różnicę. Zresztą... Buzzz Lodowisko! (1) Panowie z Kart Center, chyba wam sie cos pomyliło. Wiem, ze za oknem juz zima... Kierowca żenuaa (1) ceny zbyt wysokie gokarty w porównaniu z początkiem sezonu już bardzo... Grześ bardzo średnio (3) Byłem ze znajomymi tydzień temu na tym torze, i okazało się, że robiłem czasy... berni Totalny brak profesjonalizmu (1) Tor, sprzęt jest ok, ale obsługa to dramat. Pomijam fakt iż rezerwując tor... RW NIEBIESKA FLAGA ????DLA MNIE GŁUPOTA!!!! (1) W KARTINGACH MOŻNA BAWIĆ SIĘ NA DWA SPOSOBY 1 - ROBIĆ CZASÓWKI 2 - ŚCIGAĆ... CAMEL Tego mi brakowalo w życiu! (1) Ogromna dawka adrenaliny, obsluga - pełna profeska, tor - wymagający a sprzet... Robson Jak sie płaci ... (1) .. Za 25 minut to chciało by sie tyle jezdzic a nie eliminacje 5 minut i... Jasio Prawdziwy wyścig (1) Byłem dzisiaj popołudniu. Tor bardzo dobry, gokarty równe, Czasówki... Mirek Dobra zabawa!!! (1) Tor bardzo fajny, gokarty świetne. Obsługa również bardzo miła, choć... KK Niezapomniana przygoda (1) Byłam na chwilę ale szaleństwo niesamowite za niską cenę wspaniale się... Beti Super!! (2) Pełen profesjonalizm ze strony obsługi. Zawsze wszystko fajnie wytłumaczą i... szymek nie polecam (1) brud smród i trole Mc dab POLECAM!!! (1) gokarty są bardzo dobre, tor fajny ale trochę dużo ostrych zakrętów, obsługa... Kamil