Pierwszy i ostatni raz w tym lokalu (1) Bardzo nie przyjemny klimat tworzy młoda barmanka o blond włosach, muzyka tak... Marlena Fajny lokal, fajna atmosfera polecam (1) Wczoraj byliśmy z kolegami na przysłowiowym "piwku" , bardzo miła obsługa,... Gracjan obsługa-porażka i wypraszanie gości (1) w zeszłą sobotę wybrałyśmy się na babskie spotkanie, jako że na Żabiance nie... Ania
i ja tam bylam i wino piłam .... (1) Dlatego chciałam powtórzyć klimat na swoich urodzinach - niestety nie udało... ma Klub oceniam słabo…. (1) Moja urodzinowa impreza została zakończona przed północą, informacją, iż... Maga Towarzystwo i muzyka kompletnie nie adekwatna do klimatu lokalu (1) Ostatnimi czasy ze znajomymi zauważyliśmy tendencje kelnerek do puszczania... Zaniepokojona kilientka Warto, polecam na imprezy zamkniete. (4) Zorganizowaliśmy z przyjaciółmi poczwórne urodziny dla 40 gości, bo też... Lubek tomeee - opinia (1) na plus - świetny wystrój, miła obsługa, rozsądne ceny na minus - jak już idę... tomeee Parę miłych słów (1) Miałem przyjemność być tam dzisiaj na karaoke. Na szczególną pochwałę... Wiechu to już nie to (1) To już nie to co stary kaw.... kiedyś, jeszcze za starych właścicieli to... Małgosia pozytywnie (1) Widać,że za zmianą własciciela są zmiany na lepsze. Nareszcie jest... marta Świetne Karaoke ! (1) Super zabawa, można się wyżyć wokalnie,a dzięki przychodzącym studentom... D To miejsce jest jak perełka! (7) Bardzo lubię to miejsce. Jest niezwykle klimatyczne i świetnie urządzone.... K. Rewelacja (2) Bywam w kawiaretonie często.Musze powiedzieć, ze jest to jedyne miejsce na... niezawodny hmh,... (1) ... miejsce baaaardzo sympatyczne, fajny wystrój i klimat, knajpa na miarę... Żabianiarze zyja w barze! Gorąco polecam:) (1) Barzo fajna knajpka do posiedzenia ze znajomymi, i nie tylko, przychodząc... stały klient