Kebabistan

Fast food

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 2A

Pierwszy i ostatni raz (1) Obsługa wykorzystuje fakt ze pijani ludzie przychodzą do lokalu. Porcja mega... Eeeeeeeeee Najlepszy kebab w Sopocie (1) Polecam wszystkim Kebabistan! Pyszne jedzonko, miła atmosfera. Prawie jak w... Gdanszczanka Fatalna obsługa (1) Wysokie ceny w porównaniu do jakości potraw, obsługa klienta na poziomie -1.... paula360
Była konsumentka (1) Byłam wczoraj po dłuugiej przerwie (ponad rok)...i niestety porażka. Cena... kasia Fatalna obsluga (1) Po zamowieniu kebaba pani odmowila wydania widelca "bo nie daja widelcow do... Konrad spoko (1) ogolnie spoko obsluga mega wesola :) ładnie i czysto tylko troche drogo. tomasz wszędzie byle nie tam (1) byłam tam dzisiaj na rollo, nie dostałam widelca, mój chłopak podszedł do... ziuta Totalne Dno (1) Dziś po raz DRUGI jadłam ze swoim chłopakiem durum , zamówiłam 2 z... ela Dramat w 5 aktach (1) Klasyczny sobotni wieczór - znajomi, impreza, kapka dobrego alkoholu i ciepła... X Najlepszy kebab w Trójmieście! (6) Najpierw zaczęło się o wpadania tam po imprezie, ale teraz to nawet czasem w... Sylwia Zimne (2) Wczorajszy dzień był nie najcieplejszy ale dlaczego podano nam zimnego kebaba... marek Nie polecam. (1) Byłem tam ostatnio z dziewczyną.Podeszliśmy do kasy aby coś zamówić,za kasą... adiego brak paragonów (1) Koleś sprzedał mi zapiekankę. Poprosiłem o wydanie paragonu, ale odmówił i... Lord Dobry kebab i super lokalizacja (1) Pierwszy raz tam byłam, akurat musiałam gdzies poczekac na kolezankę, więc... alka1 ehhhh (1) doner box -ipne mieso,malo i prawie sama sałata.Gorszego niby kebaba nie... Katrin rewelacja (1) ..nigdzie w trojmiescie nie jadłem lepszego kebaba i chyba nie zjem ,mieso... daniel Kebabistan (1) Jestem stałym klientem, jadam tam od kilku lat i nie zgadzam się z opiniami... Voytas kebab gdynia (1) nie jedzcie kebaba na 10 lutego w gdynia.Coś paskudnego. Miał by być kurczak... 33 jedzenie ok, ceny też ok (1) i wegetarianie też mogą coś zjeść - nie będą skazani na bułę z surówką w... jaś fasolka Wielka kicha (1) Raz tam tylko byłem i to w nocy, ale w większości moja wizyta pokrywa się z... LTI