Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował?

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego fryzjera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował?

ja polecam w 100% miałam robione w salonie ,,studio effect,,w Gdyni głównej u P.Julity.salon znajduje się przy samym dworcu PKP.Super efect i warto zainwestować..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował?

Czytałam wiele na ten temat i ponoć się opłaca, efekt jest rewelacyjny. Możesz sama kupić sobie zestaw na allegro za ok 60 zł i może pomóc Ci koleżanka, na necie masz sporo filmików na ten temat. Czytam o tym bardzo dużo, ale na razie nie mogę się zdecydować, ponieważ jestem w ciąży, a w ciąży nie wolno :( Moje włosy tak się puszą i sa takie niesforne, że keratynowe prostowanie będzie pierwszą rzeczą jaką zrobię po porodzie. Ostatnio kilka razy były oferty z trójmiasta na gruponie/gruperze, może warto spróbować za pół ceny? pozdrawiam!
Jak się zdecydujesz to napisz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował?

Witam.Ja też spróbowałam ,bałam się,ale efekt rewelacyjny,NIE ŻAŁUJĘ!! Korzystałam z usług Pani fryzjerki tylko,że u Niej w domu(w Pruszczu),było taniej,a efekt ten sam co w salonie:)Ja osobiście POLECAM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował?

ja też bardzo polecam:)

włosy rewelacyjne:)
ja miałam robione na początku grudnia a efekt do dzisiaj się utrzymuje:) co prawda nie ma już takiego szału jak na początku ale i tak super:)

miałam robione w rock star look w Gdyni i bardzo polecam:) ale teraz kusi mnie by zrobić w domu samemu, oczywiście ze względów finansowych;p

oprócz kosztu zabiegu dolicz koszt specjalnych szamponów i odżywek;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował?

A ja miałam robione w ciąży Pani fryzjerka w Gdyni powiedziała ze nie ma przeciwwskazań. Chyba dostałam listę przeciwwskazań.
Miałam specjalny szampon wydajny. Zero odżywek efekt super trwał 4 miesiące. Ponieważ moje włosy puszyłysię od używania prostownicy po keratynowym są lepsze nawet po 1,5 roku po zabiegu. Włosy mam długie koszt 400zł szampon chyba ok 70 kupione na gruponie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował?

Dzięki ogromne :) Ja po ostatnim farbowaniu (a muszę farbować, bo w wieku 30 lat mam mnóstwo siwych włosów...) mam po prostu masakrę z włosami. Sterczą na wszystkie strony, wygląda to okropnie. Dziękuję za namiary, skorzystam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował?

Nie polecam wykonywania keratynowego wygładzania samemu w domu. Ja wykonuję to profesjonalnie w swoim salonie i końcowy efekt zależy od:
- umiejętności ODPOWIEDNIEGO nałożenia keratyny na włosy
- umiejętnego wgrzania keratyny - tylko dobry, profesjonalny sprzęt i znajomość techniki da odpowiedni efekt
- sama nie wiesz, ile czasu należy płukać włosy, jak rozprowadzić odżywkę, jak ją wmasować, jaką obfitość piany uzyskać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował?

Ja próbowałam keratynowego prostowania włosów.
Efekt utrzymywał się do około 3 miesięcy. Włosy nie puszyły się a przyznam, że mam z tym ogromny problem. Jak na razie są zdyscyplinowane:) Wyszłam bardzo zadowolona a do tego są to produkty naturalne. Byłam w 3 salonach i wiem, że wrócę do Sylwii w Excellent Q. Co prawda ceny nie są najniższe ale gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował?

Mialam 2 razy robione kerqatynowe prostowanie wlosow. Pierwszy raz w salonie, musze przyznac ze bylam zadowolona bo moje siano doslownie siano nie puszylo sie, ale nie moge nazwac to prostymi wlosami jak drut. raczej bym nazwala ten zabieg keratynowe odzywianie wlosow. Mimo ze wlosy nie byly proste bylam zadowolona. efekt- pol roku. natomiast drugi raz robilam w domu z kolezanka- nie polecam bo na nakladaniu, niby proste tak nam sie wydawalo trzeba sie znac, pozniej odpowiednie suszenie, p-rostowanie itp. :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował?

Akurat do Rock Star to już na pewno się nigdy nie wybiorę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował?

witam dziś jestem po prostowaniu wlosow. Czy ktoras z Was orientuje się czy można ten zabieg wykonywać w ciąży? dopiero teraz czytam rozne opinie na ten temat...
zabieg keratynowego prostowania miałam wykonywany preparatem sun liss. Fryzjerka wiedziała ze jestem w ciąży. Teraz się mega zdenerwowałam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował?

Skoro i tak już jesteś po zabiegu to nic to nie zmieni.... możesz co najwyżej zapoznać się ze składem produktów, którymi robiony był zabieg - no i szamponu i odżywki, którą będziesz używać po zabiegu. Myślę, że to głównie od tego zależy. Tak samo jak z farbowaniem włosów - nie powinno się poddawać koloryzacji w ciąży, ale są farby dedykowane dla ciężarnych i alergików, które są bezpieczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto, oczywiście, ale w profesjonalnym salonie i tylko u osób, które znają się na rzeczy! Dlatego polecam salon hollywood hair w Warszawie! :) Jest wspaniały, przedłużałam tam włosy pierwszy raz i jestem zachwycona. Na pewno będę wykonywać tam wszelkie zabiegi fryzjerskie, bo zaufałam im już po pierwszej wizycie :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

bardzo polecam salon hollywood hair w kwestii przedłużania wlosow :) ! świetna robota , włosy bardzo dlugo pozostają proste i lśniące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgodzę się, bo też jestem zadowoloną klientką Hollywood Hair :) uwielbiam ten salon za profesjonalne podejście i przepiękny efekt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hollywood hair najlepsi ! Polecam, włosy wyglądają obłędnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrzcie tutaj - https://www.fryzomania.pl/zestaw-2-x-inoar-pos-progress-duo-pack-zestaw-po-keratynowym-prostowaniu-wlosow-2x250ml.html Fajnie to działa i przynosi trwały efekt bez uszkadzania włosów. To według mnie lepsza metoda niż inne, popularne. I coś takiego się sprawdza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam salon hollywood hair jeśli chodzi o przedłużanie włosów ! Doskonałe włosy słowiańskie sprawią, że poczujecie się pewniej siebie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś czas temu czytałam o prostowaniu włosów na dłużej i postanowiłam odszukać ten artykuł - znajdziesz go na http://www.fryzjer.edu.pl/jak-wyprostowac-wlosy-na-dluzej/ . Jeśli chodzi o samo prostowanie keratynowe, inaczej nazywane też brazylijskim, to należy odpowiedzieć sobie na pytanie jak bardzo lubimy proste włosy. Jeśli prostujemy je od czasu do czasu, to uważam, że nie warto tego robić. Jeśli natomiast często prostujesz włosy do tego przy użyciu prostownicy, to warto zastanowić się nad keratynowym prostowaniem włosów. Zbyt częste "torturowanie" włosów prostownicą nie jest dobrym rozwiązaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim tego rodzaju zabieg warto przeprowadzać tylko w profesjonalnym salonie u fryzjera, który naprawdę się zna. Ja u Pani Elwiry Marciniak http://wloskoncept.pl/ wykonałam ten zabieg kilka miesięcy temu. Efekt naprawdę super, byłam pod ogromnym wrażeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam keratynkę w hollywood hair, robiłam już tam kilka razy i świetnie wyszło, jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie warto :) efekt masz na krotko wiec lepiej kupic dobra porzadna prostownice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ktora jest porzadna? i one chyba jednak niszcza wlosy przy codziennym stosowaniu co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak codzienne prostowanie moze niszczyc, warto uzywac tego spreyu https://www.notino.pl/schwarzkopf-professional/osis-flatliner-sleek-serum-do-prostowania-wlosow/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Zabieg dobrze wykonany doda mega uroku. Ja robiłam w hollywood hair w warszawie - sztos wyszlo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak dla mnie lepiej już zainwestować w prostownice niż w keratynowe prostowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy kręconych włosach keratynowe może być niewypałem. Kosmetyki dyscyplinujace, olejki, produkty nawilżające i przede wszystkim zaakceptować loki
Zerknij sobie raczej na stronę:
https://www.mypastellife.pl/jak-prawidlowo-dbac-o-wlosy-krecone-i-falowane/

Opisane jest tutaj jak prawidłowo dbać o włosy kręcone oraz falowane. Odpowiednia pielęgnacja to na pewno podstawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

Dobrej jakości ubrania (21 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...