Solarium KiD

Solaria

Gdańsk, Subisława 29

Ala - opinia (1) Czysto i przyjemnie :) Bardzo miła obsługa i duży wybór łóżek. Ala Marcelina - opinia (1) Skorzystałam kilka dni temu po raz pierwszy i ostatni z tego solarium. Miła... Marcelina Najlepsze solarium w Trójmieście (1) Bardzo lubię tam przychodzić, jest czysto, miła obsługa, bardzo... Kinga
Polecam wszystkim (1) Bardzo długo szukałam solarium do którego warto chodzić. Narazie byłam 3 razy... Aga Ok (1) super, potwierdzam !!!!!!!!!!!!!!!!!! klient Polecam (1) Najlepsze solarium w Gdańsku po którym zawsze wychodzę opalona. Miła oraz... Dominika Najbliżej SKM :) (1) Tylko dwie minutki od SKM Żabianka, nie mam samochodu dlatego opalam się... malutka polecam! (2) Jak w tytule - gorąco Wszystkim polecam to miejsce :) Solarium zadbane, a... Magda Ekstra (1) Byłem ekstra opalony na wszystkich świętych, polecam wszystkim. 😉 Adam Najlepsze solarium (1) Po zmianie właściciela to moje ulubione solarium !!! Tylko solarium KID !! Ola Polceam (1) Chodzę od lat do Costa Rica i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona,nigdy... Mysza Polecam !!!! (1) Wróciłam do solarium po dłuższej przerwie i jak zwykle nie ma sie do czego... Zadowolona Polecam (1) Wyjątkowy wystrój, przemiły klimat i bardzo dobra jakość świadczonych usług .... klientka Również bardzo negatywnie! (1) Sądząc po wpisach poniżej (poza ostatnim-najświeższym) dotyczą dawnych czasów... Kasia Negatywna opinia (1) Z przykrością muszę wystawić negatywną opinię. Chciałam skorzystać z solarium... Marta Bardzo POLECAM ;) (1) Dobre łóżka, super wystrój, w dodatku bardzo miła i uczciwa obsługa. Jakiś... Damian Stanlej - opinia (1) wjele razu podruzujonc po kraju zachodzilem do luksusowych solarjow... Stanlej Miło :) (1) Miejsce bardzo przyjazne klientowi. Bardzo ładny wystrój i szczególnie... Sarenka Godziny otwarcia (1) Oczywiście, przepraszamy Panią oraz wsyztskich Klientów, informacja na... Costa Rica Solarium 1 klasa :) (1) Solarium czyściutkie, obie dziewczyny bardzo miłe :) no ceny tylko jak to... Beata